Баскетбол. «Хмельницький» - «Рівне»: є перша поразка для лідера (ФОТО)

Спорт 2823
БК Хмельницький вдома зміг перемогти БК Рівне в одному з двох матчів
БК Хмельницький вдома зміг перемогти БК Рівне в одному з двох матчів. Фото: автора

Хмельницька команда провела свої чергові домашні матчі в вищій лізі.

У гості до хмельничани завітав баскетбольний клуб «Рівне-ОШВСМ». Команда, яка до матчів проти БК «Хмельницький» демонструвала 100% результат, вигравши усі 8 матчів, тоді як господарі мали в активі 5 перемог та 3 поразки. І хмельничанам вдалося стати першим клубом у цьому сезоні, якому вдалося обіграти баскетболістів із Рівного.

Щоправда, в першому протистоянні цих команд, яке відбулося в Хмельницькому 13 листопада, сильнішими виявилися все таки гравці БК «Рівне». Рівняни майже увесь матч мали невелику перевагу в рахунку, яку змогли зберегти і до завершення поєдинку. У підсумку хмельничани поступилися з рахунком 92-97.

БК Хмельницький двічі вдома зіграв із БК Рівне в рамках чемпіонату України з баскетболу в вищій лізі.

Інша справа – другий матч, який відбувся сьогодні, 14 листопада. Схоже, хмельничани добре проаналізували першу гру проти рівнян, після якої головний тренер БК «Хмельницький» Аурімас Ясіліоніс казав, що його команда просто на початку матчу «відпустили гру», а потім не змогла зіграти в свою. І в другому матчі господарі з перших секунд заволоділи ініціативою. А, головне, змогли швидко йти у відрив.

Аурімас Ясіліоніс, головний тренер БК Хмельницький.

Микола Полюляк вже традиційно був одним із найрезультативніших у складі хмельницької команди.

Вже у першій чверті за 2 хвилини 20 секунд до її завершення, коли рахунок був 24:11 на користь БК «Хмельницький», тренер БК «Рівного» був вимушений вдруге брати тайм-аут. Але його команді це не допомогло. Активність хмельничан у захисті та нападі просто не давала шансів суперникам, а тому перша десятихвилинка завершилася перемогою хмельничан 31:19.

Маючи +12 очок, господарі не скидали обертів. І друга чверть стала ще переконливішою в грі хмельницької команди. Їй вдалося збільшити свою перевагу ще на 11 очок, і на велику перерву команди пішли за рахунку 52:29.

Антон Буц (№11) у першій грі набрав 16 очок, а в другій додав до своєї статистики ще 11.

Михайло Горобченко у двох матчах проти БК Рівне приніс хмельничанам 34 очки.

Американець Роберт Вудсон дебютував у складі БК Хмельницький в матчах проти рівнян.

Третя чверть стала доволі рівною. Команди по черзі влучали в кошик суперника, а тому різниця в рахунку майже не змінювалася. БК «Хмельницький» тримав суперника на прийнятній відстані, що дозволяло Аурімасу Ясіліонісу час від часу експерементувати зі складом. До прикладу, частіше випускати нового американського легіонера команди Роберта Вудсона, який дебютував у першій грі, заробивши 3 очки, а ось у другій – вже 11. «Він лише тиждень з нами тренується, а тому важко його оцінити, - каже Аурімас Ясіліоніс. – Йому ще потрібно набрати форму. Але як я його бачу на тренуваннях, в грі, мені подобається. Думаю, він нам допоможе».

У другій грі хмельничани продемонстрували, як вони вміють добре захищатися.

Максим Ожегов допомагав хмельничанам набирати очки, як правило, із триочкової зони.

БК Хмельницький - БК Рівне

БК Хмельницький - БК Рівне.

Утім, третя чверть завершилася на користь гостей. Вони змогли відіграти 2 очки, але розрив у матчі все одно був завеликим – 77:56.

У четвертій чверті, склалося враження, обидві команди догравали матч. Хмельничани більше акцентували увагу на захисті, а рівняни пробували шукати «своє щастя» під чужим кільцем. Та в наставника хмельницької команди є своє пояснення: «Коли граєш два дні поспіль, то просто вже трохи не вистачає сил. Але, вважаю, що всі боролися до кінця». І хоч БК «Рівне» закинув ще 21 очко, а хмельничани заробили ще 12, здобуті до цього бали дозволили хмельницькій команді виграти цей поєдинок. Отож, БК «Хмельницький» переміг 89:77.

Метью Мазік у двох матчах проти БК Рівне набрав 20 очок.

Михайло Горобченко, гравець БК Хмельницький

Михайло Горобченко, гравець БК Хмельницький.

Микола Полюляк, гравець БК Хмельницький.

Найрезультативнішими в цій грі у складі хмельничан стали Микола Полюляк (19 очок) та Михайло Горобченко (15 очок). У гостей - Олексій Адедиран, який приніс своїй команді 24 очки.

«Я після першого матчу казав, що потрібно краще захищатися. І сьогодні хлопці вийшли та показали, що вони вміють та знають, як це робити. І ось, перемогли», - після матчу сказав головний тренер БК «Хмельницький» Аурімас Ясіліоніс.

Після 10 матчів у хмельничан 6 перемог та 4 поразки та 3 місце в турнірній таблиці. Попереду «Старий Луцьк-Університет» та «Рівне», які програли лише по одному матчу.

Ну, а попереду на БК «Хмельницький» 20-21 листопада очікують виїзні матчі в Івано-Франківську проти «Прикарпаття-Говерли-КФВ», команди, яка має в активі 3 перемоги та 7 поразок, а тому посідає 6 місце.

БК Хмельницький - перша команда, яка змогла в цьому чемпіонаті виграти в БК Рівне.

Також свої матчі в першій лізі зіграла й інша наша команда – «Хмельницька Політехніка-ДіДіБао», яка вдома приймала «Че-Баскет» з Чернівців. В обох матчах перемогу святкували баскетболісти з Буковини. Попереду в хмельничан також, як і в головної команди, виїзд до Івано-Франківська.