Хмельничани вибороли низку нагород на чемпіонаті світу з кульової стрільби

Спорт 1734
Підготував спортсменів Заслужений тренер України Петро Бардецький
Підготував спортсменів Заслужений тренер України Петро Бардецький. Фото: khm.gov.ua

Спортсмени успішно виступили у складі Збірної України, виборовши перше загальнокомандне місце.

У Франції, у місті Шатору відбувся чемпіонат світу серед дорослих та юніорів з кульової стрільби по рухомій мішені, який тривав з 1 по 10 серпня.

Як повідомляють у пресслужбі міської ради, з десяти спортсменів, які представляли Україну, було четверо хмельничан. Це майстри спорту України міжнародного класу Ігор Кізима, Денис Баблюк виступали серед дорослих, Крістіна Гілевич і Маргарита Тарканій – серед юніорок.

«Крістіна і Маргарита – багаторазові чемпіонки і рекордсменки Європи. На змаганнях такого рівня вони ще не виступали. Проте дебют для наших земляків став досить вдалим», - йдеться у повідомленні.

Ігор Кізима виборов 2 золоті, срібну та бронзову медалі, а Денис Баблюк – срібну нагороду чемпіонату світу. Крістіна Гілевич посіла четверте і шосте місця, Маргарита Тарканій – четверте і п’яте.

Збірна України, завоювавши 15 медалей, впевнено виборола перше загальнокомандне місце, на другому місці - Швеція (12 медалей), на третьому - Казахстан (2 медалі).