Гаряча тема:
- Війна
Регбі. Історичний Кубок України розіграли в Хмельницькому

Це були перші офіційні змагання з регбі-7 у цьому році.
У Хмельницькому відбувся Кубок України з регбі-7. Ці змагання стали першими офіційними з часу повномасштабного вторгнення рф в нашу країну. Щоправда, участь у розіграші Кубку України взяли не всі клуби, які в минулі роки боролися за нагороди змагань. Зокрема, турнір пройшов без сильних регбійних команд Харкова та Одеса. А тому головними фаворитами були саме хмельничани, які неоднарозово грали в фіналі Кубка України. І хмельницькі регбісти підтвердили свій високий клас. До того ж, одразу дві команди.
То ж в першому турнірі 2022 року взяли участь дев’ять команд з Києва, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода та Хмельницького. Вони були поділені по групам, а згодом провели вже стикові матчі за визначення підсумкового місця в змаганнях. І в матчі за третє місце хмельницький «Буревісник-ДЮСШ №1» зустрівся зі столичним «Ребелзом». Матч завершився перемогою хмельничан з рахунком 31:5. А відтак «бронза» дісталася «Буревіснику-ДЮСШ №1».
У головному ж матчі Кубка України зіграли хмельницький РК «Поділля» та львівський «Сокіл». Перемогу з рахунком 24:5 здобула команда з Хмельницького. А відтак володарем Кубка України-2022 з регбі-7 став РК «Поділля».
Підсумковий розподіл команд:
1 місце - «Поділля» м. Хмельницький
2 місце - «Сокіл» м. Львів
3 місце - «Буревісник-ДЮСШ №1» м. Хмельницький
4 місце - «Ребелз» м. Київ
5 місце - «Станіславів» м. Івано-Франківськ
6 місце - «ОДЮСШ» м. Львів
7 місце - «Transcarpathia Trinity» м. Ужгород
8 місце - «Патруль» м. Київ
9 місце - «Дарниця» - ДЮСШ-10» м. Київ
Читайте також: Хмельницькі велосипедисти влаштували перегони в пам’ять про загиблого Віталія Поліщука
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: