Футбол. «Нива» - «Епіцентр»: сніг, характер та нічия (ФОТО)

Спорт 2003
Попри не легкі погодні умови, в Тенополі відбувся матч Нива - Епіцентр, в якому забитих голів не було. Фото: автора

Кам’янчани в Тернополі провели свій черговий матч, який не виявив переможця.

19 листопада в чемпіонаті України з футболу VBET UA Перша в Тернополі місцева «Нива» приймала кам’янець-подільський «Епіцентр». Через велику кількість снігу, яка випала напередодні, поєдинок був під загрозою перенесення на інший день. Утім, працівникам стадіону імені Романа Шухевича та футбольного клубу «Нива» вдалося мобілізувати усі ресурси, щоб розчистити футбольне поле. Допомогли і вболівальники тернопільської команди, за що потім отримали подяку від «Ниви».

Сама ж гра була доволі принциповою для обох команд. «Епіцентр», який хоч і забезпечив собі участь у чемпіонській групі (навесні в ній зіграють по 4 кращі команди з груп «А» і «Б»), але все одно приїхав у Тернопіль за перемогою. Про що, власне, після гри казав тренер команди Олег Надуда. Але «Ниві» перемога була потрібніша, оскільки команда продовжує боротьбу саме за потрапляння до четвірки кращих команд групи «А». Зважаючи на той факт, що в наступному раунді у команд залишаться лише очки, які були здобуті в очних протистояннях саме з кращими командами своїх груп, то у «Епіцентра» та «Ниви», зважаючи на матч у першому колі в Дунаївцях, було по одному заліковому балу. І ось гра у Тернополі…

Через сніг, який засипав футбольне поле, матч Нива - Епіцентр розпочався пізніше, ніж планувалося.

Матч розпочався на годину пізніше, ніж планувалося, оскільки тернополяни не встигали розчистити від снігу футбольне поле. А, коли почалася гра, «Нива» була активнішою за гостей. Утім, «Епіцентр» витримав стартові хвилини та згодом почав сам загрожувати воротам господарів. І вже на 13 хвилині Станіслав Кристін мав непоганий момент відкрити рахунок у грі, але «Ниву» від голу врятував голкіпер Максим Механів.

На 22 хвилині вже «Нива» могла забивати. Але м’яч, після удару Максима Демчука, влучив у поперечину воріт подолян. «Епіцентр» згодом відповів швидкою атакою, яка завершилася тим, що перед штрафним майданчиком збили Максима Гірного і гості заробили штрафний удар. Ось тільки Станіслав Кристін не зміг поцілити у ворота. А через хвилину вже і Гірний пробивав по воротам тернополян та Механів зміг відбити удар нападника «Епіцентру».

У другому таймі боротьби на полі стало ще більше. Футболісти обох команд грали, як то кажуть, на характері. Ніхто не хотів поступатися. Але особливо небезпечних моментів біля воріт жодної з команд не було. А тому матч так і завершився з рахунком 0:0. «Їхали за перемогою, але зіграли внічию. Погода внесла свої корективи, - після матчу сказав тренер кам’янчан Олег Надуда. - Але ми задоволені цією нічиєю».

Далі на «Епіцентр» очікує домашній матч у Дунаївцях. Він пройде 27 листопада та стане останнім у 2022 року. Суперником буде івано-франківське «Прикарпаття».

До вашої уваги фото з матчу «Нива» - «Епіцентр»:

ФК Епіцентр у Тернополі зіграв проти Ниви

Нива - Епіцентр: ніхто не хотів поступатися

Станіслав Кристін декілька разів загрожував воротам Ниви

Нива - Епіцентр - матч 13 туру

Руслан Буряк провів весь матч у грі проти Ниви

Для захисника Степана Григоращука гра в Тернополі стала 13 матчем, зіграним ним із першої до останньої хвилини