Першість області з футболу: 12 голів у Хмельницькому та запеклий матч у Чемерівцях

Спорт 3739
У Хмельницькому в матчі Поділля - Олімп було забито 12 голів. Усі в ворота команди з Деражні. Фото: автора

Відбулися заключні поєдинки першого кола, в яких забили чимало м’ячів.

11 тур чемпіонату Хмельницької області з футболу видався доволі щедрим на голи. В шести матчах команди забили 30 голів! Цікаво, що лише в двох поєдинках перемогли господарі. А найбільше голів було забито в матчі «Поділля» проти «Олімпа» з Деражні.

Один із центральних поєдинків туру пройшов у Чемерівцях, де місцева команда, яка йде на 5 сходинці, приймала красилівський «Случ» - одного з поточних лідерів першості. Матч видався доволі запеклим та напруженим. На 35 хвилині поєдинку красилівчанам вдалося відкрити рахунок, завдяки голу Еміграда Мчедлідзе. Але на 73 хвилині влучний удар Владислава Олійника допоміг «Оболоні-Чемерівці» відновити рівновагу. А ще через сім хвилин господарі мали нагоду здобути звитягу над «Случем», але Олег Милимука не реалізував пенальті. Цей поєдинок став єдиним у турі, який завершився внічию - 1:1.

Осічкою «Случа» скористався лідер першості – «Колос» з Полонного, який в Нетішині переміг «Енергетик-ХАЕС», завдяки двом забитим голам.

Напруженим виявився і поєдинок, в якому ФК «Дунаївці» приймав «Перлину Поділля» з Білогір’я. Дунаєвчани здолали гостей з рахунком 3:2.

Рахунок 0:2 був зафіскований у грі ФК «Жищині» - ФК «Антоніни». А в Городку місцева «Вікторія» зазнала чергової поразки. Цього разу від теофіпольської «Іскри». Рахунок у цій грі 1:6.

У Хмельницькому ФК Поділля U-19 приймав Олімп з Деражні

У Хмельницькому ФК Поділля U-19 приймав Олімп з Деражні.

Та найрезультативнішим матчем став поєдинок у Хмельницькому, де юнаки з «Поділля» приймали «Олімп» з Деражні. Хмельничани, які цього тижня зіграли пропущений матч 6 туру в Теофіполі з «Іскрою» (рахунок у грі 5:0 на користь теофіпольчан), змогли реабілітуватися за поразку. Щоправда, початок матчу не став для «Поділля» якоюсь легкою прогулянкою. «Олімп» тиснув, мав моменти, грав на рівних. Але все «перевернулося» з 31 по 35 хвилини, коли господарі змогли забити тричі. Спочатку відзначився Олександр Сєрафімов, згодом Назар Гамолов, а потім ще й пенальті заробили, який реалізував Владислав Калаус.

У другому ж таймі «Поділля» забило ще більше. І результат поєдинку… 12:0. До речі, 5 голів на рахунку Назара Гамолова.

Перше коло вже мало б завершитися, але… 15 липня ще мають пройти пропущені матч 6 туру. «Поділля» в Хмельницькому прийматиме «Вікторію» з Городка, а ФК «Дунаївці» вдома зіграють із «Енергетиком-ХАЕС» із Нетішина.