Футбол. «Поділля» - «Нива»: перший переможний спаринг та знайомі обличчя (ФОТО)

Спорт 3907
Станіслав Василенко, якого Поділля орендувало в Оболоні, забив вже чотири голи в п
Станіслав Василенко, якого Поділля орендувало в Оболоні, забив вже чотири голи в п'яти контрольних матчах за хмельничан . Фото: автора

Хмельницька команда провела черговий контрольний матч, в якому здобула перемогу.

Сьогодні, 8 липня, в Хмельницькому «Поділля», яке 28 липня розпочне змагання з чемпіонаті України з футболу в першій лізі, зіграло із представником другої ліги вінницькою «Нивою». Хмельничани, які попередні товариські матчі програли, цього разу перемогли з рахунком 3:1.

Попри перемогу, тренерський штаб хмельничан був доволі стриманим на емоції. По-перше, матч не офіційний. По-друге… «Результат зараз взагалі не важливий, - каже головний тренер «Поділля» Віталій Костишин. - Нам важливо підібрати якісних футболістів для старту в першій лізі. Зараз більше займаємося підбором гравців».

Поділля Хмельницький - Нива Вінниця: контрольний матч 8 липня

Вінницька "Нива" зіграла в чорній формі, хмельницьке "Поділля" - білій.

А в матчі проти «Ниви» вболівальники, які прийшли на стадіон, побачили чимало знайомих їх футболістів. Насамперед, до «Поділля» повернувся форвард команди Ігор Карпенко. Щоправда, він, як і більшість інших гравців хмельницької команди, перебуває на перегляді в оновленому «Поділлі». Сьогодні за хмельничан зіграли й відомі своїми виступами в інших клубах інші деякі гравці. Зокрема, «засвітилися» захисники Валерій Болденков (ексгравець луцької «Волині» та львівських «Карпат») та Сергій Сімінін (виступав за «Зорю», «Волинь», «Ворсклу», «Верес», «Карпати» та «Львів»). І досвідчені захисники у зв’язці з молодими Глібом Савчуком та Станіславом Веремієнком (обидва є футболістами «Руху») тривалий час надійно діяли на своїх позиціях. Ба більше, Болденков у першому таймі щонайменше тричі загрожував воротам «Ниви», підключаюсь до атак «Поділля». Але усі його удари головою були повз ворота.

Станіслав Василенко був доволі активним у нападі Поділля

Станіслав Василенко був доволі активним у нападі Поділля.

Вінничани ж не відсиджувалися в захисті й ще за рахунку 0:0 на 16 хвилині могли забивати господарям, але «Поділля» врятувала поперечина воріт. Та вже на 22 хвилині рахунок у матчі був відкритим. Ігор Карпенко прострелив у штрафний майданчик на Станіслава Василенка, якого «Поділля» оренудвала в київської «Оболоні», і той в боротьбі з захисниками міг забивати… але м’яч влучив у голову захиснику «Ниви», від якої полетів у ворота. Автогол і рахунок став 1:0.

Утім, Василенко свій гол все таки забив. Сталося це на 38 хвилині, коли форварда «Поділля» вивели на оперативний простір, і той, в боротьбі з захисниками зміг влучити пробити по воротах суперника 2:0.

Доволі швидко «Нива» змогла відігратися, провівши контратаку, яка завершилася влучним ударом. Тож на перерву команди за рахунку 2:1.

У другому таймі тренери обох команди почали робити заміни. І гра дещо вирівнялася. Але гольових моментів було дуже обмаль. Та під завісу матчу «Поділлю» все таки вдалося провести атаку, яка завершилася голом, автором якого став один із гравців на перегляді.

Валерій Болденков тричі небезпечно пробивав по воротах Ниви, але забити так і не зміг.

«Поділля» перемогло вінницьку «Ниву» 3:1. «По грі хотілося б більше солідності та якості, бо є багато помилок. Ще дуже далеко до того, щоб я хотів бачити на футбольному полі», - тамк після матчу сказав головний тренер хмельничан Віталій Костишин.

Свій наступний контрольний поєдинок «Поділля» проведе 11 липня в Хмельницькому. Цього разу суперником стане ковалівський «Колос U-19».

До вашої уваги фото з матчу «Поділля» (Хмельницький) – «Нива» (Вінниця):

Ігор Сімінін (у білій формі) перебуває на перегляді в хмельницькому Поділлі

Ігор Сімінін (у білій формі) перебуває на перегляді в хмельницькому Поділлі.

Моменти матчу Поділля Хмельницький - Нива Вінниця

Моменти матчу Поділля Хмельницький - Нива Вінниця.

Роботи в голкіперів Ниви у грі проти Поділля вистачало.

Тренерський штаб Поділля продовжує переглядати потенційних новачків.

Ігор Карпенко, можливо, знову гратиме за Поділля

Ігор Карпенко, можливо, знову гратиме за Поділля.

Віталій Костишин замінив Валерія Болденкова ще в першому таймі, оскільки той отримав травму.