Футбол. «Агробізнес» та «Епіцентр» провели заключні товариські матчі (ФОТО)

Спорт 2577
Епіцентр здолав вінницьку Ниву в контрольному матчі з рахунком 2:1
Епіцентр здолав вінницьку Ниву в контрольному матчі з рахунком 2:1. Фото: автора

Попереду на команди очікує старт у новому чемпіонаті.

Вчора, 21 липня, два представники Хмельниччині в Професіональній футбольній лізі зіграли свої чергові спаринги. Волочиський «Агробізнес» у Винниках проти львівського «Руху», а кам'янець-подільський «Епіцентр» вдома проти вінницької «Ниви».

«Агробізнес», який вже 28 липня розпочне чемпоінат у першій лізі виїним поєдинком проти «Ниви» з Бузової Київської області, на Львівщині зазнав поразки. Команда з Прем'єр-ліги – «Рух», змогла ще в першому таймі відкрити рахунок, коли відзначився Карабін. А після перерви дубль у грі оформив Квасниця. Отож, товариський матч «Рух» - «Агробізнес» завершися з рахунком 3:0.

Рух здолав у спарингу Агробізнес з рахунком 3:0. Фото з facebook.com/ruhlviv

«Епіцентр», у свою чергу, провів «останню репетицію» перед матчем у першій лізі проти харківського «Металіста», яка пройде 29 липня в Ужгороді. Кам'янчани зіграли із представником другої ліги вінницької «Ниви» та перемогли.
Вже на 17 хвилині у воротах гостей відзначився Максим Гірний. Але на 26 хвилині «Ниві» вдалося відігратися завдяки влучному удару Артура Загорулька. Та згодом, на 43 хвилині, кращий форвард «Епіцентра» минулого сезону Гірний оформив дубль.

У другому таймі жодній з команд більше не вдалося відзначитися. Отож, матч «Епіцентр» - «Нива» завершився з рахунком 2:1.

Ще один представник Хмельниччини в ПФЛ – хмельницьке «Поділля», свій заключний спаринг перед чемпіонатом проведе 24 липня. Хмельничани вдома проекзаменують «Колос» із Полонного.