Футбол. «Поділля» - «Колос»: заключний спаринг перед початком сезону (ФОТО)

Спорт 2313
Ігор Карпенко вивів Поділля перед урахунку проти Колоса на 30 хвилині матчу
Ігор Карпенко вивів Поділля перед урахунку проти Колоса на 30 хвилині матчу. Фото: автора

Хмельничани зіграли зі срібним призером чемпіонату області-2022 та здобули перемогу.

Сьогодні, 24 липня, хмельницьке «Поділля» провело товариський матч, який став хаключним у рамках підготовки до чемпіонату України з футболу в першій лізі. Суперником хмельничан став срібний призер чемпіонату області, учасник аматорської першості України «Колос» з Полонного. І «Поділля», яке вже 29 липня зіграє свій перший офіційний матч у чемпіонаті України, перемогло з рахунком 3:0.

Забігаючи наперед зауважимо, що «Колос», по суті, лише розпочинає підготовку до аматорського чемпіонату України. Адже в чемпіонат області перерва, в якому команда з Полонного йде на першій позиції, а всеукраїнські змагання стартують приблизно на початку серпня. А тому тренерський штаб команди з Полонного в цій грі задіяв ряд гравців, яких переглядає. Серед них і голкіпер, який у першому таймі не раз рятував свою команду від голу. «Поділля» ж вже цього тижня почне змагатися в першій лізі ПФЛ, але тренери команди все одно продовжують не лише шукати футболістів, які підсилять гру команди, а й награвати комбінації та пробувати гравців на різних позиціях. Крім цього, через проблеми зі здоров'ям деякі нові футболісти хмельницької команди сьогодні не змогли зіграти.

Поділля - Колос: товариський матч, в якому жодна з команд не хотіла поступатися

Утім, саме «Поділля» домінувало в цій грі. Вже на 2 хвилині Станіслав Василенко завдав першого удару в матчі, але він був повз ворота. А згодом на 11 та 15 хвилинах гості відповіли ударами Миколи Коляди та Андрія Наконечного. Перший – не точний, з другим – впорався голкіпер господарів Антон Задерейко, який перевів м'яч на кутовий. Та згодом саме Василенко міг відкривати рахунок, пробиваючи через себе з метрів восьми. Але ж повз ворота. Ще через кілька хвилин, після удару того ж таки Василенко, «Колос» врятував голкіпер.

І все таки «Поділля» забило. Сталося це на 30 хвилині, коли помилився один із захисників гостей і Ігор Карпенко, вийшовши віч-на-віч із голкіпером «Колоса», відкрив рахунок у матчі 1:0.

Віталій Костишин, головний тренер Поділля

Віталій Костишин, головний тренер Поділля.

Сергій Бадрак, головний тренер Колоса з Полонного

Сергій Бадрак, головний тренер Колоса з Полонного.

Після перерви наставники обох команд почали проводити заміни. А гостям так і не вдалося вразити ворота суперника. Натомість, «Поділля» забило ще двічі. Зокрема, на 63 хвилині матчу Ярослав Доброхотов прострелив на Карпенка, з ударом якого впорався голкіпер, але на добивання першим був Василенко і рахунок став 2:0. А згодом, на 80 хвилині Іван Оробець замкнув флангову передачу Євгена Бикова – 3:0.

Тепер «Поділля» зосередиться на підготовці до виїзного матчу 1 туру в першій лізі проти івано-франківського «Прикарпаття», який розпочнеться 29 липня о 15:00. А «Колос» продовжиться підготовку до старту в аматорський першості, другого кола чемпіонату Хмельниччини, а також Кубка області.