Футбол. Поразки «Поділля» та «Епіцентра», заліковий бал для «Агробізнеса»

Спорт 2779
Завдяки захисникам та захисницям в Україні триває чемпіонат України з футболу в деіклькох дивізіонах - і не лише серед професіональних команд

У першій лізі пройшли поєдинки черговго туру.

У чемпіонаті України з футболу в першій лізі групі відбулися матчі 6 туру. Усі три представники Хмельниччини грали на виїзді. І жодній з команд не вдалося здобути перемогу.

Сьогодні, 3 вересня, хмельницьке «Поділля» на Закарпатті проистояло ФК «Хуст» - команді, яка до цього мала лише однію нічию в активі. Крім цього, у минулому турі закарпатці програли в Івано-Франківську «Прикарпаттю» 7:0. Тому, здавалося, що «Поділля», яке ще теж не вигравало, але чотири матчі звело внічию, мало неабиякі шанси здобути першу перемогу в чемпіонаті. Однак вже на початку гри хмельничани припустилися помилиці в захисті та дозволили Владсилаву Борисенку на 4 хвилині реалізувати вихід він-на-віч із голкіпером «Поділля» Дмиттром Непогодовим – 1:0.
Невдовзі «Хусту» вдалося використати ще одну помилку хмельничан і на 20 хвилині Володимир Шевчук зробив рахунок 2:0.

ФК "Поділля" в Хусті зіграло свій черговий матч. Фото facebook.com/fcpodillya

«Поділля» більше володіло м'ячем, намагалося відігратися, але особливої гостроти атаки хмельничан не несели. Лише під завісу пождинку – на 86 хвилині, Валерій Болденков зміг вразити ворота гостей. Але врятуватися від поразки хмельничанам не вдалося. «Хуст» - «Поділля» 2:1.

А в Тернополі «Нива» приймала волочиський «Агробізнес». І саме команда з Хмельниччини була, мабуть, ближчою до перемоги, але не змогла реалізувати свою перевагу на полі бодай в один гол. Тож розійшлися за рахунку 0:0.

Ну, а ще в одному поєдинку, який відбувся напередодні в Львові, «Карпати» приймали «Епіцентр». Це поєдинок називали центральним у турі, адже «Карпат» - лідер першості, а «Епіцентр» - команда, яка у верхній частині турнірної таблиці та минулого сезону двічі обігрували львів'ян. Та цього разу кам'янчанам не вдалося здолати «Карпати».

У Львові зійшлися Карпати та Епіцентр

У Львові зійшлися Карпати та Епіцентр.

Щоправда, моменти в подолян були. А ось реалізувати їх – не судилося. Натомість головному тренеру «Карпат» Мирону Маркевичу вдалося зробити заміни в другому таймі, які зміни хід поєдинку. Мирон Богданович на 73 хвилині поєдинку кинув у бій двох нових футболістів, які, як сам зізнався: «лише позавчора приїхали». Мова йде про бразильця Крісітана та вже ексгравця «Агробізнеса» Віталія Равлика. Вже на 74 хвилині Крістіан замкнув фланговий простірл та відкрив рахунок у матчі, а на 81 хвилині Равлик відзначився потужним та результативним ударом. У підсумку «Карпати» здолали «Епіцентр» 2:0.