Чемпіонат області з футболу: інтрига за медалі загострюється

Спорт 3026
Артем Романюк допоміг Іскрі виграти матч проти Перлини Поділля
Артем Романюк допоміг Іскрі виграти матч проти Перлини Поділля. Фото: з архіву

Після матчів 14 туру відбулися зміни в верхній частині турнірної таблиці.

В обласній футбольній першості пройшли чергові поєдинки. Лідер змагань – «Колос» з Полонного, свій матч 14 туру проти нетішинського «Енергетика-ХАЕС» проведе пізніше. А ось інші команди зіграли і… в чемпіонаті загострилася боротьба на нагороди.

Красилівський «Случ», який до цього посідав друге місце, вдома приймав ФК «Антоніни», які йшли п'ятими. Але красилівчанам не вдалося здолати суперника. Вирішальними в грі стали голи Андрія Бартошука на 13 хвилині та Максима Фещука на 90+3 хвилині. Отож, «Случ» - «Антоніни» 0:2.

Осічкою красилівчан скористалася теофіпольська «Іскра», яка приймала «Перлину Поділля» з Білогір'я. У цьому матчі також все вирішили два голи – на 71 хвилині забив Артем Романюк, а на 90+2 – Андрій Дурдас. «Іскра» перемогла «Перлину Поділля» 2:0 та вийшла на поточне друге місце в турнірній таблиці.

Найбільше голів у турі було забито в Городку. Там місцева «Вікторія» приймала «Оболонь-Чемерівці». Дубль Владислава Олійника та гол Іллі Штельмах приніс гостям перемогу. Тож матч «Вікторія» - «Оболонь-Чемерівці» завершився з рахунком 0:3.

Ще в одному поєдинку команди не визначили переможця – ФК «Жищинці» зіграли із хмельницьким «Поділля» 1:1.