Хмельничанин Михайло Романчук - бронзовий призер чемпіонату Європи з плавання

Спорт 1159
Михайло Романчук нині є одним із найтитулованіших плавців України
Михайло Романчук нині є одним із найтитулованіших плавців України. Фото: facebook.com/leneuropeanaquatics

Попереду на спортсмена очікує ще один старт та можливість поборотися за медалі.

У Румунії триває чемпіонат Європи з плавання на короткій воді. І вчора, 7 грудня, хмельницький плавець Михайло Романчук здобув бронзову медаль на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

До фіналу змагань Михайло кваліфікувався лише з шостим результатом. Але саме в вирішальному запливі зміг скласти конкуренцію фаворитам змагань. У підсумку – Романчук із результатом 14 хвилин 22,18 секунди посів третє місце.
Для Михайла Романчука це друга в кар'єрі медаль на чемпіонатах Європи на короткій воді. Вперше він був чемпіоном саме на 1500 метрів вільним стилем у 2017 році.

Михайло Романчук (праворуч) у фіналі поступився лише Данієлю Віффене з Ірландії (у центрі) та Давіду Обрі з Франції. Фото: facebook.com/leneuropeanaquatics

Змагання в Румунію тривають. Попереду Михайло Романчук планує ще позмагатися на дистанції 800 метрів вільним стилем. Кваліфікація пройде в 9 грудня, а фінал у цій дисципліні запланований на 10 грудня.

Нагадаємо, в квітні цього року Михайло Романчук здобув три ліцензії на Олімпіаду-2024.