Боксери та боксерки з Хмельниччини здобули медалі на чемпіонаті Європи

Спорт 558
Максим Зименко (у синьому) не лише став чемпіоном Європи, а й визнаний кращим боксером першості
Максим Зименко (у синьому) не лише став чемпіоном Європи, а й визнаний кращим боксером першості. Фото: зі сторінки в фейсбуці Авангард Хмельницький

У Хорватії завершилася континентальна першість з боксу серед молоді.

Збірна України з боксу посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді 2024 року, який завершився з Хорватією. Наші спортсмени та спортсменки здобули 22 медалі: 8 «золотих», 8 «срібних» та 6 «бронзових». І серед призерів – представники Хмельницької області.

Одразу двоє боксерів стали чемпіонами Європи! У ваговій категорії до 86 кілограмів тріумфував Микола Лактіонов. А в ваговій категорії до 51 кілограма чемпіоном став Максим Зименко. Крім цього, його визнали ще й кращим боксером чемпіонату Європи серед молоді.

У змаганнях серед дівчат, дві хмельничанки стали срібними призерками змагань. У вагові категорії до 60 кілограмів «срібло» виборола Вікторія Захарчук, а у вазі до 63 кілограмів – Юлія Ступакова.