ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Прокуратура відмовилася відкривати справу проти голови району

Суспільство 1911
Фото: obozrevatel.com

Прокуратура Хмельниччини замість того щоб відкрити справу стосовно антисемітських заяв голови Волочиської ради Ігоря Добжанського, передала заяву УДАРу губернатору Хмельниччини

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомила народний депутат Ірина Геращенко.

"Отримала чудний лист від в.о.прокурора Хмельницької області пана Мартиненко. Голова Волочиськоі райдержадміністраціі Добжанський в робочий час в своєму кабінеті тероризував весь місцевий бізнес на предмет підтримки ПР, не гнушався антисемітських заяв, вимагав полюбити ПР як рідних", - пише Геращенко.

Попри численні свідчення і записи цих заяв хмельницький прокурор, замість того, на думку народного депутата, аби відкрити справу за фактом порушення виборчого законодавства і розпалювання міжнаціональної ворожнечі, переслав скаргу УДАРу другу Добжанського, яким він, до речі, погрожував місцевим бізнесменам, губернатору Хмельниччини.
"Звичайно, це окозамилювання, а не відповідь, спроба вивести регіонала - антисеміта від відповідальності. Але нічого з цього не вийде. Пишу заяву до ГПУ і єврейських організацій з вимогою притягти Добжанського до відповідальності. Он скільки дискусій зараз щодо " Свободи". А тут держслужбовець на робочому місті в робочий час тисне на виборців і робить антисемітські заяви- і все безкарно. Думаю, панам - регіоналам, які впали в істерію з приводу " Свободи" варто звернути і покарати для початку власних антисемітів, а потім кричати про політ опонентів", - підкреслює Геращенко.

Нагадаємо, на сайті партії УДАР з'явився аудіозапис розмови між головою Волочиської райдержадміністрації Ігорем Добжанським та подружжям Клімових - місцевих бізнесменів, представників партії УДАР, у якій голова району дозволяє собі антисемитські висловлювання та стверджує, що і після виборів він залишиться на своєму місці. Ударівець Володимир Клімов в інтерв'ю "Обозревателю" заявив, що після того, як він оприлюднив цей запис, почали передавати привіти від шефа.

Між тим, як заявив в інтерв’ю "Обозревателю" керівник прес-служби МВС Володимир Поліщук, що в КК України відповідна стаття, яка перебачає покарання за антисемітизм.

В ПР такий вчинок їх представника засудили та заявили, що місцевий осередок повинен з цим розібратися.

Ольга Байвидович, obozrevatel.com

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую