ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

На СТОВ ВФ «Гуменецьке» ставлять під загрозу життя і здоров'я працівників

Суспільство 2190
На СТОВ ВФ «Гуменецьке» працівники використовували неперевірене вчасно обладнання.
На СТОВ ВФ «Гуменецьке» працівники використовували неперевірене вчасно обладнання.. Фото: donmet.com.ua

Фахівці теруправління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області під час проведення перевірки стану охорони праці та промислової безпеки у СТОВ ВФ «Гуменецьке» (с. Гуменці, Камянець-Подільського району) встановили, що директор та посадові особи підприємства під час організації виконання робіт підвище

Зокрема, як повідомляє прес-служба теруправління, на підприємстві допускається експлуатація газорізальної установки з манометрами на редукторах балонів, які не пройшли випробування у встановлений термін. Рукави для газового різання не пройшли гідравлічне випробування на міцність тиском. Різаки газорізальної апаратури не проходять відповідного випробування на міцність та на газонепроникність і горіння (на відсутність зворотніх ударів) з наступними записами результатів перевірки в журнал. На редукторах посудин, що працюють під тиском, використовуються манометри з простроченим терміном перевірки. Кран-балка експлуатується без паспорта. Також, не проведено експертне обстеження щодо продовження терміну експлуатації вантажопідіймальних машин.

За результатами перевірки видано розпорядження про заборону суб’єкту господарювання виконувати вогняно-полум’яні роботи, експлуатацію редукторів, манометрів газорізальної апаратури. За допущені порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці керівника притягнуто до адміністративної відповідальності. За результатами повторної перевірки на нього направлено подання в органи прокуратури.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую