ye-logo.v1.2
30 Березня, 2020

Електронний документообіг поліпшить якість надання послуг

Суспільство 1875
Члени робочої групи ознайомились із презентацією програмного продукту системи електронного документообігу компанії «Інтерсофт» з Донецька.
Члени робочої групи ознайомились із презентацією програмного продукту системи електронного документообігу компанії «Інтерсофт» з Донецька.. Фото: khmelnytsky.com

У Хмельницькій міській раді планують запровадити електронний документообіг у сфері діловодства.

Днями відбулося засідання робочої групи з питань створення Центру надання адміністративних послуг. Попри те, що Центр уже створено, група продовжує роботу і нині шукає шляхи розвитку, удосконалення та поліпшення якості надання послуг. Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

На порядку денному обговорювали запровадження у сфері діловодства Хмельницької міської ради системи електронного документообігу. Зокрема, на засіданні члени робочої групи у режимі відеоконференції ознайомились із презентацією програмного продукту системи електронного документообігу компанії «Інтерсофт» з Донецька.

Нині члени групи розглядають є багато пропозицій щодо систем електронного документообігу в пошуках оптимальної. Вони переконані, що в подальшому можна буде також забезпечити можливість вирішення усіх питань щодо дозвільно-погоджувальних процедур, державної реєстрації через інтернет.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую