ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Рятувальники провели навчання на хімічно-небезпечному підприємстві в Деражнянському районі

Суспільство 1689
Техніка державної пожежно-рятувальної частини №11 Деражнянської служби цивільного захисту ТУ МНС у Хмельницькій області швидко прибула на місце події.
Техніка державної пожежно-рятувальної частини №11 Деражнянської служби цивільного захисту ТУ МНС у Хмельницькій області швидко прибула на місце події.. Фото: km.mns.gov.ua

Комплексне тактичне навчання оперативних служб пройшло на базі приватного підприємства «Деражнянський молочний завод».

Як повідомили в ТУ МНС у Хмельницькій області, за легендою навчань, внаслідок порушення технологічного процесу відбулась розгерметизація ємності з рідким аміаком з послідуючим розтіканням. Першими до ліквідації аварії взялися члени аварійної ланки підприємства. Вони провели розвідку і почали перекривати технологічні трубопроводи у місці аварії.

Далі на місце події за підвищеним номером виклику прибули 2 одиниці техніки державної пожежно-рятувальної частини №11 Деражнянської служби цивільного захисту ТУ МНС у Хмельницькій області, 10 осіб особового складу, аварійні бригади служби електромереж, газу, охорони громадського порядку та швидкої медичної допомоги.

Рятувальники винесли потерпілого із небезпечної зони та передали медикам. Далі шляхом встановлення водяної завіси провели осадження хмари небезпечної речовини, що рухалась в напрямку житлового масиву.

Загалом за словами керівника навчань тренування пройшли успішно, підрозділи МНС та усі оперативні служби довели свою готовність діяти за призначенням. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую