ye-logo.v1.2
6 Червня, 2020

У Теофіполі провели благодійну акцію

Суспільство 1748
Теофіпольщина завжди славилась не лише працелюбством, а й душевною щедрістю, здатністю при потребі поділитись всім необхідним зі знедоленими, особливо із старенькими немічними людьми чи дітьми, позбавленими батьківського піклування, інвалідами.
Теофіпольщина завжди славилась не лише працелюбством, а й душевною щедрістю, здатністю при потребі поділитись всім необхідним зі знедоленими, особливо із старенькими немічними людьми чи дітьми, позбавленими батьківського піклування, інвалідами.. Фото: adm.km.ua

Навколо акції «Допоможемо нужденним», яка проходить у Теофіпольському районі з ініціативи районної організації Товариства Червоного Хреста України, згуртувалося чимало благодійників.

Днями в червонохресній лікарні голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Валентина Романович влаштувла справжнє свято для мешканців закладу, яким подарували подарунки та щиросердечні побажання здоров’я, добра, злагоди та миру. Про це повідомляє Хмельницька ОДА.

Проведено комплекс заходів для допомоги дітям з особливими потребами.

Перший заступник голови Теофіпольської райдержадміністрації Петро Вільшинський, голова районної ради Віктор Лебединський та начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Лебідь відвідали центр ранньої соціальної реабілітації для дітей-інвалідів в с.Кунча. В ході зустрічі пройшло тепле спілкування з дітьми, батьками, педагогами. Діткам вручили подарунки.

Для дітей, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС закупили новорічні подарунки, які будуть вручені на свято Святого Миколая.

В Базалійському будинку-інтернаті для одиноких, пристарілих організовано концерт «Доброта зігріє світ» за участю вчителів і учнів Базалійської ЗОШ І-ІІІст.

Районному осередку інвалідів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Інститут реабілітації та соціальних технологій» надали допомогу паливно-мастильними матеріалами для доставки інвалідних візків з Києва.

Проведення акції «Допоможи нужденним» - це ще один привід, аби нагадати громаді, що уважне, милосердне ставлення до нужденних – це ознака цивілізованості та високої культури суспільства. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую