ye-logo.v1.2

Увесь адмінапарат Хмельниччини вчора перевдягнувся у Святих Миколаїв

Суспільство 2068
Микола Дерикот подарував солодкі гостинці й вихованцям трьох дошкільних навчальних закладів Старокостянтинівського району. Зокрема, 25-ти діткам Великочернятинського ДНЗ «Калинонька», 17-ти дітлахам Малочернятинського ДНЗ «Дзвіночок» та 35 дітям Пашковець
Микола Дерикот подарував солодкі гостинці й вихованцям трьох дошкільних навчальних закладів Старокостянтинівського району. Зокрема, 25-ти діткам Великочернятинського ДНЗ «Калинонька», 17-ти дітлахам Малочернятинського ДНЗ «Дзвіночок» та 35 дітям Пашковець. Фото: oblrada.km.ua

Можновладці завітали з приємними сюрпризами до діток в інтернати, будинки малюка та до малят із родин, що потребують допомоги.

Учора порадувати малят вирішили посадовці Хмельниччини. 

На свято до вихованців школи-інтернату та дошкільних навчальних закладів Красилівського та Старокостянтинівського районів голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот завітав із різноманітними подарунками.

Дільничні інспектори міліції Старосинявського РВ УМВС України в Хмельницькій області спільно із працівниками районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді започаткували щорічну благодійну акцію «Подарунок у кожну родину!»

Як повідомляють в управлінні, кожен дільничний інспектор під приводом помічника Святого Миколая на своїй території обслуговування завітав із подарунками до дітей з родин, що потребують матеріальної допомоги.

У цей день міліціонери Поділля також об’єднали зусилля і завітали до вихованців Хмельницького обласного будинку дитини «Берізка». Працівники міського відділу міліції подарували діткам дитячі повзуни, а управління кримінальної міліції - дитячі м’які іграшки.

У День Святого Миколай Чудотворця керівники Державної податкової служби у Хмельницькій області відвідали своїх підшефних – учнів Вовковинецької школи-інтернату, що на Деражнянщині. У подарунок шефи привезли своїм маленьким друзям набори солодощів та електропіч.

Усі дітки радо зустрічали своїх Святих Миколаїв спеціально підготовании концертними програмами. А ще дуже раділи подарункам.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую