ye-logo.v1.2

Перевірили підприємства транспорту Хмельниччини

Суспільство 1644
Фото: npgu.com.ua

ТУ Держгірпромнагляду здійснило низку перевірок і виявило чимало порушень.

Результатом перевірок підприємств Хмельниччини, які використовують транспортні засоби, стала заборона обладнання, яке експлуатується з порушеннями. Як повідомили в ТУ Держгірпромнаглядом у Хмельницькій області, також обмежено роботу водіїв транспортних засобів, оштрафовано п’ятьох посадових осіб, з них одного першого керівника. Перевірками охоплено: ПАТ «Поділля Плюс», ТДВ «Чемеровецьке АТП-16847», ТОВ «Стіомі Холдінг», ХКП «Електротранс», ПрАТ «Хмельницька маслосирбаза», КП «Спецкомунтранс».

Під час перевірок виявлено ряд суттєвих порушень вимог безпеки. Зокрема, до виконання робіт підвищеної небезпеки допускаються особи без відповідного навчання. На більшості підприємств не забезпечено температурний режим припливного повітря, яке подається в робочу зону, оглядові канави, а також приямки, траншеї і тунелі оглядових канав.

Для організації безпечного руху по території підприємства не складено схему руху транспортних засобів, заборонених напрямків, поворотів, зупинок, виїздів, в’їздів та ін. У листі про проходження передрейсового медичного огляду для водіїв транспортних засобів відсутній підпис водія та не вказується висновок про придатність його до керування транспортним засобом. Крім того, працівники не в повній мірі забезпечені спеціальним одягом та іншими засобами індивідуального захисту. Не проводиться огляд виробничих будівель та споруд. Не всі автобуси оснащені вогнегасниками.

Перевірка технічного стану під час випуску транспортних засобів на лінію та поверненні їх з лінії проводиться з грубими порушеннями. Не проводиться також перевірка технічного стану транспортних засобів, двигуни яких працюють на газовому паливі. На території контрольно-технічного пункту на проїзній частині знаходиться лід тощо. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую