ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

Новорічні тости

Суспільство 3708
Фото: http://damskie-strasti.ru

Коли родина чи друзі збираються разом за новорічним столом, хочеться побажати близьким людям всього найкращого, до того ж так, щоб це запам'яталося надовго. У цьому вам допоможуть святкові тости.

 Змія - один із символів вічності. Нехай з 2013 роком у ваш дім назавжди прийдуть всі вічні цінності - любов, дружба і здоров'я.

Мій тост у 2013 зміїний дуже простий: я п'ю за те, щоб спіймати удачу за хвіст! Нехай хвіст той зміїний, змія та не зла, крізь усі нас стихії, щоб вона пронесла!

Якщо вже в 2013 році комусь із нас і належить пригріти змію на грудях, то нехай вона виявиться дочкою зміїного короля, і нехай від нашого тепла вона незабаром перетвориться у мудру і прекрасну принцесу!

Зустрічаються після нового року двоє знайомих. Один запитує в іншого: «Як свята минули?» «Не знаю, фотографій ще не бачив». Так вип'ємо ж за те, щоб все хороше збереглося в нашій пам'яті, а все погане не залишило жодних слідів... ніде!

Нехай життя в наступному році буде таким же солодким, як шампанське в келиху, веселим, як вся ця ніч, і хлібосольним, як цей стіл.

Нехай весь наступний рік всі присутні будуть відчувати себе Дідами Морозами та Снігурками: завжди молодими, здоровими і з повним мішком подарунків.

Хочеться побажати, щоб наступного року вам не вистачало бою курантів на те, щоб придумати бажання. Адже важко загадати ще що-небудь, коли і так все є.

Одного разу йшли три мандрівники. В дорозі їх застала ніч. Вони побачили будинок, постукали. Їм відчинив хазяїн і запитав: "Хто ви?"
- Здоров'я, Любов і Багатство. Впустіть нас переночувати.
- Шкода, але у нас тільки одне вільне місце. Піду, пораджуся з родиною, кого з вас впустити.
Хвора мати сказала: "Давайте впустимо Здоров'я". Дочка запропонувала впустити Любов, а дружина - Багатство. Поки вони сперечалися, мандрівники зникли. Так вип'ємо за те, щоб у новому році в нашому будинку завжди було місце для Здоров'я, Любові та Багатства!

Одного чоловіка питають:
- Чому ти носиш взуття на два розміри менше?
Той відповідає:
- Навмисно. Дружина у мене негарна. До того ж зла. Готує погано! Син - двієчник! Теща - відьма!.. Єдина радість у мене в житті - коли я ввечері знімаю взуття!
Давайте вип'ємо за те, щоб у новому році у нас були й інші радості!

Життя прекрасне навіть тоді, коли по щоках течуть сльози. Так піднімемо келихи і вип'ємо за те, щоб у новому році по наших щоках частіше текли сльози, але тільки сльози щастя!

Через півгодини настане Новий рік. По спорожнілих вулицях поспішає додому парочка з повними кошиками. Вони натикаються на п'яного, що рачкує.
- От бачиш, - дорікає дружину чоловік, - люди вже щосили веселяться! А в тебе все в останню хвилину!
За те, щоб у наступному році ми всюди приходили вчасно!

Вранці після новорічної ночі подружжя повертається додому. Господар намагається відчинити двері сигаретою.
- Це ж сигарета, - говорить дружина, - боюся, що нею двері не відчинити!
- Чорт забирай, невже я викурив ключ?!
Пропоную випити за те, щоб у новому році ми випадково не викурили ключі від свого щастя!

Філософ Діоген сказав: "Бути багатим і мати багато грошей - не одне і те ж. По-справжньому багатий той, хто задоволений своїм життям". Вип'ємо за те, щоб новий рік приніс нам справжнє багатство!

Заходять якось до фізика Hільса Бора гості і бачать у нього на дверях підкову. "Ви хіба вірите в те, що підкова приносить удачу?" - Запитали в нього. "Я не вірю, але удача, здається, вірить!" Вип'ємо за те, щоб у новому році удача частіше приходила у наш дім!

Життя схоже на новорічну гірлянду - варто перегоріти одній лампочці, як всі інші гаснуть. Вже якщо щось одне в людини пішло не так - все з рук падає.
Так давайте вип'ємо за те, щоб гірлянда яскравих подій в нашому житті переливалася всіма кольорами і ніколи не перегорала!
За те, щоб не перегоріти і в наступному році!

Нехай у новому році у тебе з'явиться багато нових друзів, нова високооплачувана робота, нова машина, нова заміська вілла, в якій можна посидіти, як у давнину, нашим дружнім колом і провести старий рік!

Піднімемо келихи за те, щоб проводи старого року відрізнялись від проводів потягу на вокзалі: поїзд, який йде, віднімає друзів та коханих, а новий рік принесе нам їх!
Давайте вип'ємо за те, щоб так було завжди!

Згідно з народним повір'ям, є хвилини, коли побажання, висловлені вголос, виконуються. Це - перші хвилини нового року, коли ми дивимося в майбутнє з надією і бажанням. Нехай у новому році вирішаться наші проблеми, ми знайдемо сили, позбудемося від недугів. За виконання наших бажань, за все хороше, надихаюче і прекрасне. За наше щасливе майбутнє!

Вип'ємо за те, щоб у Новому році будь-який настрій було завжди з ким ділити.

Кожен з нас представляє собою половину людства, яка вічно шукає іншу, - сказав давньогрецький мудрець Арістофан. Ми живемо надією на щасливу зустріч. Я бажаю всім, хто ще не зустрів свою другу половину, обов'язково знайти її в новому році!

За цим столом усі жінки прекрасні, як Снігуроньки. Але хочеться побажати, щоб, на відміну від них, серця наших жінок були зігріті любов'ю до нас, чоловіків, у новому році. За прекрасних і люблячих Снігуроньок!
Життя має межі, воно коротке, а мрії безмежні. Сам ти йдеш дорогою, а мрія вже вдома. Сам ти йдеш до коханої, а мрія вже у неї в обіймах. Сам ти живеш в цю годину, а мрія відлітає на багато років вперед. Так вип'ємо ж за те, щоб у новому році збулися всі наші мрії!

З чого складається келих? З опори і чаші для напоїв.
З чого складається людина? З тіла - матеріальної опори і душі - чаші духовної.
Вип'ємо ж за те, щоб у новому році наші келихи частіше б наповнювалися прекрасним вином, а чаші душі - прекрасними почуттями!

Жив був чоловік: два роки тому його зустрічали в гуртожитку. Рік тому його зустрічали в однокімнатній, але своїй квартирі... Тепер його зустрічають на заміській віллі... Але не чекають в гуртожитку.
Так давайте вип'ємо за НЬОГО - за того, кого зустрічають і в гуртожитку, і в квартирі, і на віллі, сподіваючись, що він буде вдалим! За Новий рік!

Якийсь жартівник дістав під Новий рік шубу і бороду Діда Мороза. Вбрався і, радіючи, що може зробити сюрприз дружині, подзвонив у двері своєї квартири. Дружина відчинила і, не встиг він вимовити слово, кинулася йому на шию, стала гаряче цілувати й повела в спальню. І там, як божевільна, з "Дідом Морозом" пристрасно покохалася. Скориставшись маленьким перепочинком, чоловік скинув накладну бороду і вуса. І тут він почув голос дружини, що вразив його:
- Ну треба ж, це ти! А я тебе зовсім не впізнала!
Так піднімемо ж тост за справжніх чоловіків, які вміють влаштувати свято своїй дружині!

Давайте вип'ємо за те, щоб кожен наступний Новий рік наш святковий стіл ще більше ломився від наїдків, телефон все більше розривався від вітальних дзвінків друзів, і все більша кількість дітей і онуків дарували б нам подарунки.

Матеріальне благополуччя - це не головне в житті, але давайте все ж таки вип'ємо цей келих за те, щоб його в наступному році було стільки ж, як здоров'я і щастя.

Давайте вип'ємо за Діда Мороза та Снігуроньку: скільки себе пам'ятаю, - не хворіють, не старіють і гроші на подарунки завжди є!
За те, щоб ми теж були такими!

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую