ye-logo.v1.2

В якому таксі найкращі пільги для абонентів?

Суспільство 4089
Фото: aviz.com.ua

У нашому місті є чимало служб таксі на будь-який смак. Та ось саме клієнтів таксистам бракує. Адже не так дешево обходиться користування подібними засобами пересування пересічним громадянам.

 Аби привабити пасажирів, практично всі служби-перевізники Хмельницького запроваджують систему пільгових поїздок. Кореспонденти “Проскурівського телеграфу” намагалися з'ясувати, абонентом якої служби таксі бути найвигідніше.

Основний принцип абонентської системи - знижки на проїзд
Перевізники в один голос переконують, що бути постійним клієнтом неабияк вигідно. Передусім для тих, хто часто користується послугами таксі. Зареєстровані користувачі отримують абонентський номер із індивідуальним паролем. Такі клієнти економлять свій час та гроші: до них, мовляв, швидше приїде автомобіль, до того ж, вони мають знижки на проїзд. Діє така система дуже просто. При замовленні машини абоненту спочатку необхідно назвати свій номер, потім адресу. До прикладу: абонент № 888 на вулицю Прибузька 8. При замовленні машини за пільговою поїздкою необхідно назвати ще й свій пароль. Приклад: абонент № 888 на вулицю Прибузька 8, пароль “перець”. “Абонент для нас — ключова фігура, - запевняє Ірина, оператор однієї з місцевих служб таксі. - Це постійний клієнт, шанована людина, якого впізнає будь-який оператор, оскільки в комп'ютері занесено, як його звуть, скільки поїздок він уже зробив, і який баланс його бонусного рахунку. Стати абонентом дуже просто. Достатньо просто зателефонувати у будь-яку службу таксі й сказати про це оператору. Далі ви називаєте своє прізвище і придумуєте пароль. Оператор назве вам ваш персональний номер абонента, який потрібно запам'ятати. Ніяких анкет заповнювати не потрібно”.

Акції, бонуси та заохочення
“Лідер” 700-300, 700-087 чи 1587. Ця служба таксі пропонує своїм абонентам знижку 5 гривень за кожну п'яту поїздку. Постійні клієнти також мають можливість попереднього замовлення авто без додаткової плати по телефону або через сайт: http://www.700300taxi.km.ua.
“Фаворит” 65-65-65, “Форсаж” 650-100 чи радіо-таксі 650-650. Ці служби також пропонують своїм абонентам на кожну п'яту поїздку знижку 5 гривень. Але навіть якщо ви замовляли авто, а вам відмовили через відсутність машин у районі, - поїздка зараховується у будь-якому разі як бонусна. Ще однією особливістю служби є те, що ви можете накопичувати свої пільгові поїздки і використовувати їх у зручний для вас час (але не більше 4-х разів на добу). Крім того, для постійних клієнтів щорічно проводиться акція до дня Святого Валентина з розіграшем аудіо, відео, побутової техніки. А на сайті http://www.65taxi.com абоненти можуть брати участь в онлайн конкурсах із розіграшем грошових чи цінних призів.
“Приз-таксі” 700-900. Тут немає необхідності накопичувати поїздки, щоб із часом вони перетворилися в одну пільгову. Коли ви користуєтеся “Приз-таксі” вам достатньо показати абонентську картку й отримати знижку. Щоправда, лише гривню, але на кожну поїздку! Крім того, в цій службі серед абонентів існує правило щомісячного розіграшу цінних призів: телевізорів, холодильників, мікрохвильовок, кондиціонерів, аудіо- та відеотехніки тощо. А для найактивніших абонентів передбачений окремий розіграш. Замовити пластикову картку можна в оператора.
“SmileTaxi” 730-730. Ставши абонентом цієї служби, ви отримуєте знижку 10% на всі поїздки. Крім того, зробивши замовлення автомобіля, вам приходить СМС-повідомлення з інформацією про марку, колір і номер машини, яка вас обслуговуватиме. У повідомленні також зазначається вартість проїзду.
“Стильне таксі” 1562, 62-62-62. Кожна дев'ята поїздка для абонентів цієї служби коштуватиме на 10 гривень дешевше, ніж зазвичай.
“Комфорт” 700-400, 740-740, 777-444. Всі абоненти таксі “Комфорт” мають індивідуальну номерну пластикову картку, яку можна замовити в оператора або отримати у водія під час поїздки. Абонентська система складається з низки гнучких рішень. До прикладу, з кожної поїздки постійний клієнт служби отримує бонус на власний рахунок (1 бонус = 1 гривня). Накопичені бонуси можна використати в будь-який зручний для вас час, при цьому про використання абонентом бонусів попереджати диспетчера не обов’язково. При здійсненні пільгової поїздки абонент пред’являє абонентську картку, і водій знімає необхідну суму з рахунку.
“Дар'ял” 1563. Кожна сьома поїздка мінус 12 гривень.
“Поділля” 700-000, 700-200. Якщо станете абонентом цієї служби, кожна п'ята поїздка для вас коштуватиме на 5 гривень дешевше.
“СВ” 710-710. Всі абоненти таксі “СВ” мають індивідуальну пластикову картку, яку можна отримати безкоштовно у водія під час поїздки. Але, якщо ви її втратите, то за відновлення доведеться заплатити 20 гривень. З кожного виклику таксі на ваш рахунок зараховується 1 гривня. Гроші можна накопичувати або ж використовувати одразу ж.
“Козацьке” 700-100. Кожна п'ята поїздка мінус 5 гривень.
“Євротаксі” 1568. Кожна п'ята поїздка мінус 5 гривень.
610-610. Кожна дев'ята поїздка мінус 10 гривень.
“Імперіал” 711-711. Ця служба надає своїм абонентам два види знижок: перша для легкових перевезень — кожна десята поїздка мінус 15 гривень; друга для вантажних перевезень — кожна десята поїздка мінус 50 гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую