ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія випустила магістрів

Суспільство 2252
Фото: oblrada.km.ua

У п'ятницю керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Валерій Брицький вручив дипломи випускникам Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, які успішно пройшли державну атестацію і підтвердили свій науковий статус – магістра з управління навчальним закладом.

Як інформує Хмельницька обласна рада, цьогоріч диплом магістра отримали 56 слухачів заочної форми навчання, серед яких 15 із відзнакою.

Валерій Григорович від імені голови обласної ради Миколи Дерикота привітав випускників із важливою подією у їхньому житті, зазначивши, що в умовах сьогодення в Україні постала нагальна потреба у підготовці високопрофесійного кадрового потенціалу відповідно до перспектив національного розвитку. У цьому контексті особливої ваги набула діяльність системи вищої освіти щодо підготовки керівних кадрів освіти. Це простежується в контексті Болонського і Копенгагенського процесів, Лісабонської стратегії формування європейського простору вищої освіти.
«На Хмельниччині є потреба у високопрофесійних керівних кадрах освіти. І те, що ви досягли значних успіхів у підготовці таких кадрів свідчить про спроможність науково-педагогічних працівників академії забезпечити якісний рівень освіти випускників, конкурентноздатних на ринку праці», - зауважив під час свого виступу Валерій Брицький.
Представник обласної ради подякував професорсько-викладацькому складу та усім співробітникам академії за наполегливу працю та побажав усім здоров'я, поваги і підтримки колег, благополуччя рідним і близьким. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую