ye-logo.v1.2

Новий шкільний автобус поїхав до Миньковець

Суспільство 1499
Фото: busk2011.blogspot.com

Учні Миньковецької загальноосвітньої школи отримали в подарунок від обласної та районної влади новий сучасний шкільний автобус.

Ключі від шкільного автобусу, яким довозитимуть до школи учнів, що мешкають у селах Катеринівка, Городиська та Антонівка Новоушицького району, директору школи вручили голова Дунаєвецької районної державної адміністрації Юрій Кучерявий та директор Департаменту фінансів Хмельницької облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич. Він передав учням школи та жителям села Миньківці щирі вітання від голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи. Про це інформує Хмельницька ОДА.
«Ми маємо разом за участю влади, громади, батьків зробити все можливе, щоб діти отримували якісну освіту. І належна організація підвозу школярів – одна із складових цієї відповідальної справи», - сказав Сергій Пенюшкевич.
Звертаючись до учнів, педагогічного колективу, батьків та громади села, Юрій Кучерявий зауважив, що зобов’язання забезпечити у сільській місцевості Дунаєвеччини регулярне підвезення дітей до місць навчання знаходиться на особливому контролі влади.
Натомість жителі Миньковець щиро подякували високопосадовцям за гарний подарунок та увагу.
У Миньковецькій загальноосвітній школі навчається 148 учнів. 75 з них тепер будуть підвозитись до навчального закладу уже двома новими шкільними автобусами. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую