ye-logo.v1.2
7 Червня, 2020

Вшанували пам'ять визволителів міста

Суспільство 1864
Фото: univer.km.ua

25 березня 1944 року військами Першого Українського фронту місто Проскурів визволили від німецько-фашистських загарбників.

З нагоди 69-ої річниці визволення міста Хмельницького, відбулася урочиста церемонія покладання вінків і квітів до пам’ятників та обелісків на Військовому кладовищі, зазначає Хмельницька міська рада. Участь у святковому заході взяли Хмельницький міський голова Сергій Мельник, заступник міського голови Анатолій Нестерук, голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот, голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха, від обласної ради організації ветеранів України Володимир Купратий та Іван Бабак, від міської ради організації ветеранів України Мунір Садиков та Тимофій Величко, народні депутати України.
Серед бажаючих віддати шану героям і покласти вінки та квіти до меморіалу “Вічний вогонь”, прийшли і Великої Вітчизняної війни, депутати обласної та міської рад, керівники політичних партій та громадських організацій, представники духовенства, керівники підприємств, установ та організацій міста й області, громадськість міста.
           
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую