ye-logo.v1.2
7 Квітня, 2020

Шкільний автобус поїхав на Білогірщину

Суспільство 1585
adm.km.ua
Фото: adm.km.ua

Влада Хмельниччини прагне докласти максимум зусиль для забезпечення належних умов для навчання і виховання дітей сільського регіону.

В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Кожній дитині – всебічний розвиток» та на виконання державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» 24 квітня відбулося урочисте вручення автобуса марки «Еталон» учням Юровецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, що на Білогірщині, придбаного за кошти державного бюджету. Про це інформує Хмельницька ОДА.
Ключі від автобуса вручив заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Галищук. Він підкреслив, що обласна державна адміністрація постійно опікується проблемами освіти, зокрема сільської школи. Також створюються належні умови для навчання і виховання дітей сільського регіону шляхом забезпечення їх шкільними автобусами як важливим інструментом для рівного доступу сільських дітей до якісної освіти. Вітаючи присутніх, Володимир Галищук сказав: «Наше майбутнє - це наші діти. Як сказав Президент України Віктор Янукович «Якісна освіта сьогодні - успішна держава завтра». Влада приділяє велику увагу подальшому розвитку освіти. Я знаю, якою була ця школа. А наразі замінено вікна, дах, оновлено котельню. Створено усі умови, аби учні приходили з повним ранцем гарних оцінок».
На обличчі діток радісні посмішки, в очах – вогники радості і нестримного бажання скоріше проїхатися на новому транспортному засобі. Символічну стрічку Володимир Галищук та голова адміністрації Олександр Мельничук перерізали разом з учнями школи. А місцеві малюки на новенькому транспорті вирушили у перший рейс.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую