ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Безногий Барсик став п’ятим на конкурсі собак-інвалідів

Суспільство 2372
Дуже довго Барсик стояв на вебсайті організації з німеччини Hundehilfe - Ukraine.
Дуже довго Барсик стояв на вебсайті організації з німеччини Hundehilfe - Ukraine.. Фото: Дуже довго Барсик стояв на вебсайті організації з німеччини Hundehilfe - Ukraine.

У червні в Німеччині проводилася виставка собак-інвалідів, в якій брав участь хмельничанин Барсик.

 За силу до життя, навички та гарний характер песику присудили п’яте місце.
… Барсика знайшли у квітні минулого року. Підібрали його, можна сказати, в самому центрі міста - біля залізничного вокзалу. Якась сердобольна жінка пожаліла невеличкого песика, який повзав, тягнучи за собою розтрощені задні лапи. Травма була настільки задавненою, що ноги у собаки вже згнили, тож у ветлікарні, що біля Шаровечки, їх ампутували - одну до коліна, від іншої залишився невеличкий обрубок. Хоч операція була дужа складна, Кирило Чумаков, головний лікар клініки, не взяв за свою роботу жодної копійки.
«Більше року Барсик був у нас на реабілітації, - каже голова громадської організації захисту тварин «Врятуй життя» Олена Голубнича. - Жінка, яка знайшла його, погодилась взяти на певний час до себе. Перших шість місяців були дуже складні. Але згодом він призвичаївся і навчився бігати на двох передніх лапах, переносячи на них вагу тіла. Якось, коли чергове повезла його до лікаря, відволіклася, аби зателефонувати. Опускаю голову - а Барсика нема! Утік. Я навіть не думала, що на двох лапах тварина може так швидко бігати, і я на очах у здивованих відвідувачів лікарні з півгодини ловила його по всій території.
Потім Сама, член правління нашої організації, зробив йому протез на довшу лапку, після чого справи пішли ще краще. Дуже довго Барсик стояв на вебсайті наших партнерів - організації з Німеччини Hundehilfe - Ukraine. А потім знайшлася жінка, яка виявила бажання забрати його. У неї вже було чотири собаки, одна з яких, Фріда, - теж інвалід.
Цієї весни Барсик поїхав до неї. Там йому зробили маленький візочок, хоча він сам вибігає за хазяйкою на другий поверх.
Нещодавно ми отримали листа від пані Сілке, хазяйки нашого Барсика (тепер його звати Макс), яка повідомила, що він став ще й телезіркою! Виявляється, він потрапив у німецьку щотижневу телепередачу, яка знайомить глядачів з цікавими для любителів тварин речами. Минулої неділі зірками передачі стали Макс та його німецька подруга Фріда.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую