ye-logo.v1.2

У Хмельницькому, на весіллі, отруїлося 17 чоловік

Суспільство 3363 1
tex-bezbeka.in.ua
Фото: tex-bezbeka.in.ua

Гості у лікарні — розслідування триває.

17 людей, а серед них і 2 дитини, опинилися в лікарняній палаті після того, як побували на весіллі, яке відбувалося 20-21 липня у ресторані “Панський маєток”.
- Як тільки ми отримали інформацію, що люди з отруєнням почали надходити до лікарні, одразу виїхали на перевірку, - зазначає Олег Балашов, головний державний санітарний лікар Хмельницького та району, епідеміологічне дослідження, на разі, триває. Проведена комплексна перевірка води, харчових продуктів, обстежений персонал, зроблені проби зливів з об'єктів зовнішнього середовища. Тобто, зроблене усе, щоб якнайшвидше визначити джерело та причини отруєння.
Чим отруїлись люди поки лишається загадкою.
- Увесь процес дослідження займає від 7 до 10 днів, - додає Олег Балашов. - Починаючи від повідомлення про отруєння і до отримання результатів, а тому висновків поки немає. Вони будуть відомі за 2-3 дні.
У “Панському маєтку” кажуть, що можливі причини отруєння у тому, що на бенкет були принесені з собою й інші продукти, адже персонал закладу почуває себе добре, хоча й харчувався на тій самій кухні.
Отож, за кілька днів Хмельницька СЕС має визначитися із головними причинами масового отруєння людей.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую