Гаряча тема:
- Війна
Нове життя підопічних громадського центру «Допомога»
Тут їм надають допомогу: від консультації – до працевлаштування
Продовжує свою роботу Громадський центр «Допомога», реалізований Хмельницьким обласним благодійним фондом (ХОБФ) «Сіон» та підтриманий Міжнародною агенцією з кооперації заради сталого розвитку, яка працює у всьому світі та належить Федеральному уряду Німеччини («GTZ»). Проект діє в рамках Німецько-української програми з профілактики ВІЛ, організованою «GTZ».
«Наші клієнти, це люди, які звільняються з місць позбавлення волі, ті, хто має ВІЛ-позитивний статус, та споживачі ін’єкційних наркотиків, – каже координатор проектів ХОБФ «Сіон» Ольга Пежинська. – Основне завдання нашого центру – допомога не лише в плані тренінгів та інформаційної підтримки, а соціальний супровід, починаючи з консультації і закінчуючи подальшим влаштуванням в Реабілітаційні центри по всій Україні».
Клієнтам Центру надаються усі необхідні побутові послуги, адже сюди нерідко приходять люди, які втратили соціальні зв’язки. І тут вони отримують нічліг, гарячі обіди, можуть прийняти душ, випра- вити та випрасувати одяг...
«Ми допомагаємо не лише нашим підопічним, – каже президент обласного благо- дійного фонду «Сіон» Ігор Денисов, – а й надаємо соціально-психологічну підтримку їх родичам та близьким.
Крім того, займаємося переадресацією клієнтів до організацій-партнерів:
Хмельницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, де можна обстежитися та пройти стаціонарне лікування; Центру реабілітації алко- та наркозалежних „Нове життя»; Центру безпритульних «Промінь надії»; Хмельницького обласного центру зайнятості, поліклініки №4...».
Крім того, клієнтів «Допомоги», які знаходяться на стаціонарному лікуванні в СНІД-центрі, що знаходиться у Скаржницях Ярмолинецького району, щотижня відвідує соціальний працівник для спілкування, виявлення їх потреб та забезпечення важкохворих гігієнічними засобами.
«Раз на місяць для надання консультацій до таких виїздів залучаються юристи, психологи, – каже соціальний працівник Дмитро Тютюнник. – Крім того, раз на місяць там же ми продоводимо творчі вечори, для підняття позитивного настрою, який дуже необхідний людям, що живуть з ВІЛ».
P.S. Всього за перше півріччя по допомогу до Громадського центру «Допомога» звернулося більше 200 чоловік. За цей же час клієнтам центру було надано 1800 різних послуг.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: