ye-logo.v1.2

Нове життя підопічних громадського центру «Допомога»

Суспільство 1385

Тут їм надають допомогу: від консультації – до працевлаштування

Продовжує свою роботу Громадський центр «Допомога», реалізований   Хмельницьким обласним благодійним фондом  (ХОБФ) «Сіон» та підтриманий Міжнародною агенцією з кооперації заради сталого розвитку, яка працює у всьому світі та належить Федеральному уряду Німеччини («GTZ»). Проект діє в рамках Німецько-української програми з профілактики ВІЛ, організованою «GTZ».
«Наші клієнти, це люди, які звільняються з місць позбавлення волі, ті, хто має ВІЛ-позитивний статус, та споживачі ін’єкційних наркотиків, – каже координатор проектів ХОБФ «Сіон» Ольга Пежинська. – Основне завдання нашого центру – допомога не лише в плані тренінгів та інформаційної підтримки, а соціальний супровід, починаючи з консультації і закінчуючи подальшим влаштуванням в Реабілітаційні центри по всій Україні».
Клієнтам Центру надаються усі необхідні побутові послуги, адже сюди нерідко приходять люди, які втратили соціальні зв’язки. І тут вони отримують нічліг, гарячі обіди, можуть прийняти душ, випра- вити та випрасувати одяг...
«Ми допомагаємо не лише нашим підопічним, – каже президент обласного благо- дійного фонду «Сіон» Ігор Денисов, – а й надаємо соціально-психологічну підтримку їх родичам та близьким.
Крім того, займаємося переадресацією клієнтів до організацій-партнерів:
Хмельницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, де можна обстежитися та пройти стаціонарне лікування; Центру реабілітації алко- та наркозалежних „Нове життя»; Центру безпритульних «Промінь надії»; Хмельницького обласного центру зайнятості, поліклініки №4...».
Крім того, клієнтів «Допомоги», які знаходяться на стаціонарному лікуванні в СНІД-центрі, що знаходиться у Скаржницях Ярмолинецького району, щотижня відвідує соціальний працівник для спілкування, виявлення їх потреб та забезпечення важкохворих гігієнічними засобами.
«Раз на місяць для надання консультацій до таких виїздів залучаються юристи, психологи, – каже соціальний працівник Дмитро Тютюнник. – Крім того, раз на місяць там же ми продоводимо творчі вечори, для підняття позитивного настрою, який дуже необхідний людям, що живуть з ВІЛ».


P.S. Всього за перше півріччя по допомогу до Громадського центру «Допомога» звернулося більше 200 чоловік. За цей же час клієнтам центру було надано  1800 різних послуг. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую