ye-logo.v1.2

ОБГОВОРЮЄМО РАЗОМ: Геть пішоходів!

Суспільство 2681
Дмитра Скрипника
На вулиці Пилипчука тротуари слугують стоянкою з обох боків дороги.. Фото: Дмитра Скрипника

Паркуємо автомобілі на тротуарах

 Постійні скарги на те, що рівень життя погіршується, населення не живе, а виживає, ніяк не відображається на кількості автомобілів. Їх з кожним роком стає все більше, затори на дорогах – все довші, а кількість стоянок-парковок зростає, особливо платних. Та хмельничани, які у період погіршення рівня життя, все ж примудряються купувати автомобілі, знаходять усі можливості, щоб не платити за стоянку.
Двори будинків, які зранку, або ж на вихідні заставлені автомобілями настільки, що комунальники не в змозі забрати сміття, швидка зупиняється на дорозі, або ж у дворі сусіднього будинку – це звичні ситуації. В робочі ж дні ці залізні коні мігрують у місто, де протягом дня, під установами, організаціями та підприємствами, очікують своїх господарів, щоб везти додому. Господарі залишають свої автомобілі не лише на стоянках, але й просто паркують на тротуарах, забуваючи, що там ходять пішоходи. Нещодавно стала свідком того, як тротуаром, що трохи нижче від ресторану «Україна», з протилежного боку від нього, йде жінка, а позаду їде авто, у якому водій нервово сигналить, мовляв, швидше, черепахо, чого заважаєш мені паркуватися! Жінка від гучного сигналу аж за серце схопилася від несподіванки. Тим часом з машини «виплила мадам» і попрямувала до магазину. Поряд на тому ж тротуарі вже красувалися кілька автомобілів таких самих «розумників».
Заставлені тротуари також біля відділення Нацбанку, що на вулиці Володимирській, поблизу Національної Прикордонної академії імені Б. Хмельницького на Шевченка та на інших центральних вулицях міста. Про менш жваві вулиці, такі як Пилипчука, годі й говорити.
Правоохоронці кажуть – немає скарг – немає проблеми. За словами старшого інспектора відділення ДАІ у Хмельницькому Андрія Прокопенка, найчастіше скарги надходять від мешканців будинків, де автомобілі паркують «під вікнами».
«Якщо є скарги, ми вивчаємо ситуацію і встановлюємо відповідні знаки, які регулюють правила паркування автомобілів, або ж забороняють це робити, – каже Андрій Прокопенко. – Щодо паркування на тротуарах, то максимум, що можуть зробити правоохоронці – це скласти протокол і виписати штраф у розмірі від 255 до 340 гривень».
Та дуже часто представники ДАІ не можуть зробити навіть цього, бо, за словами інспектора, виписувати протокол вони повинні у присутності водія, а припарковані на тротуарах автомобілі стоять іноді по два-три дні. І минати їх пішоходам, мамам з возиками і дітям часто доводиться по проїжджій частині.

Коментарі:

Сергей 31.10.2013 01:02

О, класно про рубрику. давайте. я тут ще одного мудака побачив, який постійно, не перший раз, паркує свою круту тачку прямісінько на пешеходному переході в центрі міста.

Ніколайчук Дмитро 29.10.2013 12:25

Я скажу, що наглоти вистачає, як серед водіїв так і серед пішоходів. Пропоную відкрити рубрику в яку читачі можуть надсилати фотки таких авто з номерами, а там населення саме розбереться, що з ними робити. Я сам водій, але стомився від таких от "дикунів" які намагаються влізти в кожну дірку, підрізаючи та не думаючи про оточуючих. Ці олухи не думають, що когось заперли, чи комусь заважають, але тим не меньше таких от горе-водіїв все більшає на дорозі. Ще трохи і будемо їздити, як єгипетські водії, а якщо нічого не зміниться, то за стилем та культурою водіння ми доженемо та переженемо Індію. Подивіться спецвипуск Топ Гир про Індію і ви зрозумієте, що нас чекає в такому випадку.

Serhiy 28.10.2013 09:06

Это вот на Красовского, шли с коляской, еле протиснулись. Честно, пожалел, что не было гвоздя в кармане

Сергей 26.10.2013 18:47

одному двом пробить колеса, самым наглым и таких умников станет меньше, но нужно не только водил пугать но и власть доставать чтобы условия создавали или ментов. 

Старпом Василь 26.10.2013 12:02

Раніш дратувало, що ставлять де попало і як попало. Але коли почав їздити, то сам побачив що інколи немає іншого виходу. Хоча намагаюся не виїжджати на тротуар, бо є такі люди, що коли паркуєшся, ще й самі під колеса лізуть.

Ігор 26.10.2013 10:43

з одного боку вині водії які ставлять машини де попало а з іншого боку а де ж їм ставити якщо приїхали на роботу? землі всі кусочки продали чи відали чи платити треба, потому я їх розумію, а пішоходи обійдуть, від їх не відлетить

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую