ye-logo.v1.2

Хмельницькі школярі зібрали 50 кілограм використаних батарейок

Суспільство 2028
Фото: www.epochtimes.com.ua

З вересня учні борються із забрудненням ґрунту та води.

З початком осені у навчальних закладах міста започаткували акцію зі збору батарейок, зазначають у Хмельницькій міській раді. Не всі помічають, що на пальчикових батарейках намальований перекреслений смітничок, але при цьому майже кожен українець викидає батарейку, не замислюючись, наскільки це небезпечно для навколишнього середовища і людини. Протягом двох місяців учнями НВК № 4, СЗШ №12, 15 зібрано понад 50 кг відпрацьованих батарейок.
Дослідження виявили, що одна пальчикова батарейка, потрапивши в землю, здатна забруднити 400 літрів води або 20 квадратних метрів ґрунту, а ще використані елементи живлення містять ртуть, кадмій, свинець, олово, нікель, цинк, магній та інші хімічні елементи і сполуки, які негативно впливають на середовище.
Також активно включилась в акцію мережа магазинів ДЦ. Встановлені міні-контейнери для відпрацьованих батарейок у торгівельних центрах за такими адресами: Проскурівська, 16; Зарічанська, 38, Інститутська, 15/1
А ще у 2014 року планується розмістити подібні контейнери в інших торговельних мережах та приміщеннях комунальних підприємств.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую