clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Хмельничан закликають вийти на вулицю із віниками та совками

Фото: Дмитра Скрипника

У Хмельницькому оголошено місячник генерального прибирання міста.

Міський голова Хмельницького Сергій Мельник видав розпорядження відповідно до якого з 11 березня по 11 квітня триватиме місячник санітарної очистки та благоустрою міста.
Керівники підприємств, установ та організацій міста комунальної та інших форм власності повинні привести до ладу прилеглі території, закріплених за ними, з вивезенням сміття на міський полігон утилізації твердих побутових відходів.

Підприємствам, установам та організаціям різних форм власності під час проведення місячника належить відновити місця розритих проїжджих частин вулиць, тротуарів та провести підсів трави на зелених зонах та посадку молодих дерев.

Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів доручено рекомендувати розповсюджувачам зовнішньої реклами привести рекламоносії у відповідність до вимог Закону України “Про рекламу”.

Комунальному підприємству “Міськсвітло”, Хмельницькому міському району електромереж, комунальному підприємству “Електротранс” необхідно очистити опори від оголошень та інформацій.

Головам комітетів самоорганізації населення в період місячника належить організувати прибирання територій мікрорайонів Лезневе, Книжківці, Ружична, Гречани.

Головам квартальних комітетів необхідно організувати прибирання територій у приватному секторі.

Комунальне підприємство “Спецкомунтранс”, в період проведення місячника, міський голова зобов’язав приймати сміття від комунальних підприємств та житлово-експлуатаційних контор на полігоні твердих побутових відходів безкоштовно.

Усіх хмельничан також закликають приєднатися до впорядкування Хмельницького.

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Жовтень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31