ye-logo.v1.2
3 Грудня, 2020

У Хмельницькому дороги не ремонтують через брак коштів

Суспільство 1854

Коли буде погашена заборгованість перед виконавцями за попередній ремонт, ЖКГ приступить до нового.

Чому у Хмельницькому та області погані дороги та як з цим боротися, обговорювали на брифінгу за участю працівників ДАІ, активістів дорожнього контролю, представників ЖКГ та Автодору.
“Державтоінспекція оглянула 2623 км доріг і виявила недоліки, що впливають на безпеку дорожнього руху. Зокрема, це утворення великої кількості ямковості, пошкодження технічних засобів регулювання дорожнього руху, знищення розмітки”, - повідомив виконуючий обов'язки начальника УДАІ УМВС України в Хмельницькій області Олександр Герасимчук.
Активіст дорожнього контролю Борис Новак навіть приніс фотографії свіжих вибоїн на дорогах, які він помітив на вулицях Курчатова, Кооперативній, Волочиській, Західно-Окружній та інших.
“Доріг без ям у нас практично немає. Зараз на об'їзній фарбують стовпчики, тоді як там їхати неможливо”, - каже пан Борис.
За словами начальника міського управління житлово-комунального підприємства Віктора Чапайди, ремонтні роботи наразі не виконуються через відсутність коштів.
“Є заборгованість перед виконавцями за минулий рік, ми зможемо приступити до робіт, коли вона буде погашена. Усі ці вулиці та інші внесені у план”, - сказав Віктор Чапайда.
У відповідь на звинувачення, що минулорічний ремонт виявився марним і ями утворилися у тих же місцях, керівник ЖКГ пообіцяв здійснити моніторинг робіт, виконаних у 2012-2013 роках.
“Якщо якість ремонту незадовільна, ми більше не співпрацюватимемо з підприємствами, які його робили”, - сказав він.
За словами заступника начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Михайла Литовчука, все ж таки цієї зими утворилося вдвічі менше ям, ніж минулої завдяки меншим перепадам температур.
“Наші дороги будувалися у 70-80-х, коли максимально перевозили по 20 тонн. Зараз навантаження збільшилося в рази, - пояснив Михайло Литовчук. - Зараз шляховики на безгрошів'ї”.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую