ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

ПриватБанк переїхав

Суспільство 5927

Головний офіс Хмельницького ПриватБанку переїхав із вулиці Проскурівської на Зарічанську.

Відтепер нова адреса відділення – Зарічанська, 5/3, це скляна новобудова, що біля управління УМВС у Хмельницькій області. Нове і уже власне банківське приміщення, робочі місця працівників у форматі OpenSpace, що означає відкритий простір, кімнати для проведення переговорів і нарад і навіть кабінет директора відділення зі скляними перегородками. Приємним бонусом для клієнтів є зручне транспортне сполучення, автостоянка для клієнтів і завжди щирі та відкриті працівники. Усі ці якості символічно свідчать про такі ж принципи й у роботі банку – прозорість, зручність та відкритість до усього нового.


«Не дивуйтеся, що у приміщенні банку немає звичних комп’ютерів та столів за високими перегородками чи скляними кабінками, – пояснює керівник регіонального пресофісу ПриватБанку Валерій Іванюк. – Ми впроваджуємо практику обслуговування клієнтів на планшеті».
Таке спрощення доповнюється прозорістю роботи, без бар’єрів та самообслуговуванням.


«Ми максимально відкриті у своїй роботі і забираємо будь-які перешкоди між працівником банку та клієнтом. Наш новий офіс спрямований на індивідуальну роботу клієнта, який самостійно може проводити майже усі банківські операції за допомогою планшетів. Спочатку, якщо є така потреба, під наглядом та з консультаціями нашого працівника, а згодом і самостійно, вдома, не витрачаючи час і зусилля», – каже директор Хмельницького регіонального управління ПриватБанку Юрій Браніцький.

Варто знати: Відділення працює у будні з 9 до 18 без перерви на обід, а субота та неділя - вихідні дні.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую