ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

Вулицю Шевченка уже не топитиме, на черзі — базар

Суспільство 2353
Фото: автора

Міська влада хоче і рівень ґрунтових вод понизити, і водовідведення облаштувати.

“Всі знають проблему із водовідведенням у Хмельницькому по вулиці Шевченка поблизу автовокзалу №2. Це питання ми вирішили на років тридцять. Загін Державної служби з надзвичайних ситуацій виграв тендер і вони більше одного кілометра каналу, який відводить стоки, уже проклали. Ми розпочали роботи від вулиці Трудової і завершимо вулицею Свободи. Ті озера поблизу Шевченка виникали, бо воді не було куди діватися”, - розповів заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук.

На черзі у місцевої влади облаштувати водовідведення речових ринків, які знаходяться на вулиці Геологів та Львівському шосе.

“Ми замовили проектно-кошторисну документацію на облаштування зливової каналізації через територію ринків, а далі будемо пропонувати директорам ринків співфінансування 50 на 50, - каже Анатолій Нестерук. - Але зараз ми спробуємо ще один варіант вирішення ситуації – розчистити річку Плоску та поглибити обвідні канали. Маємо зробити так, щоб вода мала куди відходити. Ситуація складна, але протягом літа ми повинні вирішити цю проблему.”

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую