ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Хмельницький батальйон територіальної оборони відзначив День миротворця (ФОТО)

Суспільство 3714 1
автора
Фото: автора

Із Міжнародним днем миротворців ООН їх привітав творчий колектив Хмельницького гарнізонного будинку офіцерів.

Для батальйону влаштували півторагодинний концерт у польових умовах. Директор 15 гарнізонного будинку офіцерів підполковник запасу Олександр Попов розповів, що концерт на полігоні – лише “верхівка айсбергу”.
“Ми на практиці реалізували детальний план культурологічного забезпечення військовослужбовців у польових умовах, - каже Олександр Попов. – До наших спільних заходів, ми залучили творчі бригади найближчого за дислокацією 42-го гарнізонного будинку офіцерів зі Старокостянтинова, підсилились вокальними дуетами, хореографічними колективами та солістами з театрів та студій Хмельницького і найближчих райцентрів.”
Крім того, був облаштований інформаційно-пропагандистський пункт, бібліотеку з інформаційно-довідковим матеріалом та виставку літератури воєнно-ідеологічного спрямування.
“Під час організації заходу ми відпрацювали весь алгоритм взаємодії з органами державної влади, громадськими і ветеранськими організаціями, співпрацю із засобами масової інформації, головним управлінням по роботі з особовим складом Збройних сил України, командуванням гарнізонну та військових частин за місцем дислокації, колективами інших будинків офіцерів по організації, культурологічному, інформаційно-ідеологічному забезпеченню військовослужбовців”, - запевняє підполковник запасу.
Також 15-й гарнізонний будинок офіцерів отримав спеціальний автомобіль з фургоном, який переобладнується у пересувний інформаційно-пропагандистський центр. Для цього на нього встановлюється обладнання для показу кіно–відео фільмів, з сучасною концертною та ретрансляційною апаратурою, радіовузлом, супутниковим зв’язком, інтернетом та, навіть, комп’ютерним поліграфічним обладнанням.
“Майже все це обладнання вже є у нас в наявності, - розповідає Олександр Попов. – Єдина проблема, і ми в найближчий час її вирішимо на рівні начальника гарнізону, це відсутність потужної дизельної електростанції та сучасного, високошвидкісного модему.”


Підполковник Андрій Агєєв
Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую