ye-logo.v1.2
3 Грудня, 2020

Кращі міста України для життя. На Хмельниччині таких три

Суспільство 5365 1
Фото: focus.ua

"Фокус" представив 50 найкомфортніших для життя українських міст.

Високі зарплати, розвинена інфраструктура, доступна нерухомість і помірні ціни на комунальні послуги – саме за такими критеріями визначався комфорт проживання, повідомляє журнал «Фокус».

Перше місце у рейтингу посіло «місто Президента» – Вінниця. Місто не стало кращим за жодним із 14 критеріїв рейтингу, але чимало хороших показників дозволило йому вирватися вперед, залишивши позаду столицю та чимало обласних центрів Західної України. Хмельницький у рейтингу посів дев’яте місце, а Кам’янець-Подільський та Нетішин – 37 та 46 відповідно.

За даними видання, рейтинг складався на основі оцінювання рівня життя: динаміка чисельності населення (смертність і народжуваність); рівень злочинності; витрати міського бюджету на одного мешканця; середні доходи населення; рівень безробіття; рівень ділової активності міста; міська інфраструктура (дитячі сади, школи, банківські відділення, транспорт та ін.); рівень розвитку торгово-розважальної та культурної інфраструктур (кількість супермаркетів, ТРЦ, готелів, ресторанів; музеїв, театрів); вартість нерухомості; рівень забезпечення медичними послугами, екологічний стан та туристична привабливість.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую