ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Хмельницька вчителька після Майдану поїхала у зону АТО

Суспільство 3126
Фото: 06274.com.ua

Хмельничанка спершу надавала психологічну допомогу у Києві, на черзі — військові.

Вчителька української мови з Хмельницького Лідія з 2 грудня по березень була на Майдані у Києві. Там стала волонтером Червоного хресту, надавала психологічну допомогу. Зараз, коли на Сході триває війна, жінка пішла добровольцем у Національну гвардію.
“Я - хмельницька вчителька із 20-річним стажем. З перших днів була на київському Майдані, працювала волонтером-психологом. Тонкощі цієї роботи мені уже відомі. Сьогодні ця робота є потрібною, - розповідає жінка. - Тоді я відчувала, що відбувається щось неймовірне, всі люди доброї волі, які хочуть кращого життя для своїх дітей, кращого майбутнього для своєї країни, повинні були стати на сторону добра. ”
У березні Лідія повернулася до роботи, адже уся відпустка, на яку вона могла претендувати, вичерпалася. Допрацювавши до закінчення навчального року, вчителька пішла у Національну гвардію. Наразі допомагає українським воїнам в Артемівську Донецької області.
“Я буду виконувати роль психолога-реанімолога, який працює з пораненими бійцями після надання їм медичної допомоги, - пояснює педагог. - Три дні тому ми привезли дитячі малюнки з Києва. Вони швидко розійшлися. Дитячі малюнки та листи потрібні нашим бійцям. Здається дрібничка, але цей вияв дитячої любові і небайдужості підтримує солдатське серце, яке сьогодні перебуває у надзвичайно важких умовах.”

Повне інтерв'ю з хмельницькою вчителькою української мови.


За матеріалами сайту міста Артемівськ.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую