ye-logo.v1.2
3 Грудня, 2020

Хмельничани зможуть запастися газом у балонах

Суспільство 2139
Фото: zabor.zp.ua

Вартість 50 літрів палива складає 180 гривень.

Постачання скрапленого газу у балонах для потреб мешканців Хмельницької області розпочалося з 1 вересня. Його вартість становить 180 гривень з ПДВ за один балон об’ємом 50 літрів, вагою - 21 кілограм, - повідомляє “Galinfo” із посиланням на ПАТ «Хмельницькгаз».

Спеціалізовані державні аукціони з продажу скрапленого газу відбулися наприкінці серпня, на яких ПАТ «Хмельницькгаз» закупив 430 тонн скрапленого вуглеводневого газу. Цього запасу має вистачити для забезпечення поточних потреб подолян. Підприємство і надалі братиме участь в спеціалізованих аукціонах, щоб забезпечити безперебійне постачання необхідного енергоносія для споживачів Хмельницької області.
З лютого 2014 року спеціалізовані аукціони з продажу скрапленого газу для потреб населення не проводилися. Через це понад 100 тисяч сімей області залишилися без енергоносія. Зокрема, найбільш гостро це відчули мешканці малогазифікованих районів: Летичівського, Ізяславського та Кам’янець-Подільського.
«У зв’язку з підвищенням закупівельної вартості 1 тонни на 50% та збільшенням тарифів на транспортування, реалізаційна вартість скрапленого газу зросла лише на 5%. Якщо вартість балона газу за комерційною ціною складає 360 гривень, то за пільговою – 180 гривень, в два рази менше, що зробить такий необхідний енергоносій значно доступнішим для споживачів», - зауважує перший заступник голови правління компанії Василь Семенюк.
Також планується, що з 1 жовтня ПАТ «Хмельницькгаз» постачатиме скраплений газ і жителям Шепетівки та Шепетівського району, які раніше обслуговувалися ПАТ «Шепетівкагаз».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую