ye-logo.v1.2
19 Січня, 2020

Валютна паніка: купити можна, але не більше тисячі доларів в одні руки

Лариса ШАНДОВСЬКА Суспільство 5310
Фото: lifedon.com.ua

Містом ширяться чутки - банки вказують, що вартість валюти знизилася, однак насправді купити її важко.

 “У зв'язку з підвищеним попитом на іноземну валюту і з метою рівномірного розподілення коштів між клієнтами, - так прокоментував нинішню ситуацію з купівлею валюти керівник прес-центру Хмельницької філії ПриватБанку Валерій Іванюк. - ПриватБанк тимчасово обмежую суму продажу валюти в одні руки за один день. А це - не більше тисячі доларів США на одного клієнта в день”.
Проте є обмеження, - згідно з цим рішенням банк може продати валюти не більше, ніж куплено у клієнтів того ж дня. “Тобто, назавтра банк може знову продати тій же людині тисячу, але та тисяча у нас має бути”, - зауважив Валерій Васильович.
Так само, за наявності валюти в касі, в “Ощадбанку” за один операційний день можна придбати еквівалент 15 тисяч гривень за офіційним курсом НБУ на день продажу. На сьогодні, 4 вересня, це - 1 197 доларів, або 912 євро.
У “Райффайзен Банк Аваль” можна придбати еквівалент 15 тисяч гривень за комерційним курсом банку. На сьогодні це - 1 162 долара або 821 євро.
До речі, в усіх банках при купівлі валюти береться збір до Пенсійного Фонду, який становить 0, 5 відсотка від гривневого еквіваленту.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую