ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

Будьте обережні: на дорогах Хмельницького не працюють світлофори (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 2617 1
Фото: versii.if.ua

Водії скаржаться, що через неробочі світлофори підвищилася небезпека на дорогах міста.

“На багатьох перехрестях Хмельницького не працюють світлофори. Можливо, їх вимкнули чи вони зламалися. Цього не знаю, але тепер треба бути уважнішим, бо водіям доводиться керуватися розміткою і правилами проїзду нерегульованих перехресть. Та й пішоходи не знають, що робити”, - скаржиться водій автомобіля “Suzuki” Сергій.

Як розповів хмельничанин, світлофори не працюють на перехресті вулиць Подільська — Свободи, Подільська — Соборна, а також Кам'янецька — Прибузька.

Як прокоментували у Державтоінспекції, досить часто місто вимикає електрику для світлофорів. Чи заради економії, чи, можливо, у інших цілях – не знають.

"У нас поломок не має. Просто відключене світло. Потрібно звертатися у РЕМ", - пояснив начальник відділу організації безпеки дорожнього руху управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Олександр Ковальчук.

У Хмельницькому міському районі електричних мереж повідомили, що світлофори не працюють через несправність на лініях електромереж. Наразі їх ремонтують дві бригади, і протягом дня світлофори знову запрацюють.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую