ye-logo.v1.2

У Кам'янці поховають бійця “Донбасу” Андрія Журавленка (УТОЧНЕНО)

Суспільство 4364 1

Чоловік загинув під Іловайськом.

Сьогодні, 11 вересня, у Кам'янець-Подільський доставлять тіло Андрія Журавленка, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції.

“Через декілька годин тіло Андрія Журавленка - командира групи розвідки 1 взводу 3 роти добровольчого батальйону “Донбас” буде доставлено до рідного міста. Вшанування пам'яті героя, який загинув під Іловайськом, розпочнеться 11 вересня по обіді та триватиме до наступного дня в Будинку Офіцерів. Вічна пам'ять герою”, - написав у ФБ кам'янець-подільський міський голова Михайло Сімашкевич.

Вшанування Андрія Журавленка у його рідному місті розпочнеться 11 вересня після обіду й триватиме до наступного дня в Будинку офіцерів. Час поховання наразі уточнюється у зв’язку з очікуванням приїзду військовослужбовців, з якими Андрій виконував свій службовий обов’язок, - повідомляє прес-служба Кам'янець-Подільської міської ради.

Як вдалося з'ясувати Газеті "Є", Андрій Журавленко загинув на початку вересня, проте його особу встановили лише нещодавно. Скоріш за все, подолянина вбили у “зеленому коридорі”, який Росія відкрила для українських військових в кінці серпня.

УТОЧНЕНО.

За словами міського голови Кам'янець-Подільського Михайла Сімашкевича, похорон відбудеться 12 вересня о 15.00. Поховають героя на Алеї Слави. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую