ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

За один день автомобілісти Хмельниччини порушили правил дорожнього руху на чверть сотні тисяч гривень

Суспільство 1993
Фото: blitz.if.ua

Лише протягом середи, 29 жовтня, на очі дорожнім правоохоронцям потрапили 12 п'яних водіїв.

Найбільше проігнорували правил дорожнього руху у Хмельницькому — 12 разів: п'ятеро паркувалися у недозволеному місці, стільки ж водіїв перевищували швидкість, ще двоє наважилися сісти за кермо у нетверезому стані та не пропустити пішохода на “зебрі”. За це хмельницькі водії наповнять місцеве казначейство на 10720 гривень.
Серед лідерів у рейтингу правопорушників на дорогах також Кам'янець-Подільський район (сума штрафів 4284 гривень), Шепетівський район (сума штрафів 2205 гривень) та Волочиський район (сума штрафів 1836 гривень).
Загалом, лише за 29 жовтня працівники Державтоінспекції оштрафували водіїв Хмельниччини майже на чверть сотні тисяч гривень за 68 випадків порушень правил дорожнього руху.
“За деякими порушеннями правил дорожнього руху, до прикладу, водіння у нетверезому стані, рішення приймає суд, а тому загальна сума штрафів за середу, 29 жовтня, буде більшою”, - пояснив керівник прес-служби обласного управління Державтоінспекції Андрій Лужняк.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую