ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

Вісім районів Хмельниччини розвиватимуться за рахунок коштів Євросоюзу

Суспільство 2350 1

30 жовтня затверджено перелік районів, які отримують кошти на певні свої потреби, в рамках проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

Відбір та затвердження проектів районів відбувалися під час скайп-конференції.

Під час наради представники обласної ради та київського представництва Програми розвитку проаналізували хід впровадження Проекту на території Хмельницької області та підвели попредні підсумки.

За даними Хмельницької обласної ради, свої проекти розвитку представили 20 районів області.

За результатами розгляду представники Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» обрали вісім проектів, які можуть бути реалізовані за кошти Євросоюзу. Ще три – залишили в резерві. До основного списку учасників Проекту увійшли Ізяславський, Білогірський, Старосинявський, Новоушицький, Віньковецький, Волочиський, Шепетівський та Чемеровецький райони. У резерві залишилися Городоцький, Красилівський та Летичівський.

У роботі скайп-конференції взяли участь старший програмний менеджер Програми розвитку ООН в Україні Оксана Реміга, Міжнародний менеджер Проекту Джейсінгх Сах та спеціаліст з розвитку громад проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», координатор проектної діяльності в усіх регіонах України Олена Рудіч, координатор Проекту від обласної ради, заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики Микола Панасюк та заступник голови Хмельницької обласної ради Ігор Хитрук.

Нагадаємо, мета проекту – допомогти пілотним сільським громадам самоорганізуватись, спільно визначити пріоритети розвитку свого населеного пункту та покращити умови проживання у власному населеному пункті, реалізувавши власну ініціативу. Проекти громад співфінансуються з місцевого бюджету, ЄС/ПРООН, спонсорами та за кошти громад.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую