ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Понад тисячу прикордонників із Хмельницького взяли участь в АТО. Один загинув

Суспільство 3440
Одна з останніх фотографій прикордонника Павла Дияка
Одна з останніх фотографій прикордонника Павла Дияка

За час проведення антитерористичної операції у ній взяло участь 1050 хмельницьких офіцерів-прикордонників.

Сотня із них вже оформила документи учасників АТО. На теперішній момент більше 20 наших офіцерів захищають західні кордони.
«Багато прикордонників вже повернулося додому, деякі з них отримали підвищення на посадах. Ми використовуємо їхній здобутий досвід і впроваджуємо його у навчальний процес», - розповів ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, генерал-лейтенант Валерій Райко.
За його словами, держава виплачує обіцяні кошти постраждалим учасникам АТО. Прапорщик Сергій Шорохов, який був поранений внаслідок підриву БТР у липні цього року, оформлений як інвалід ІІ групи. Зараз Сергій перебуває на службі у польовому навчальному центрі. Всі грошові компенсації йому виплачені в повній мірі.
Рідним старшого прапорщика Павла Дияка, який загинув, підірвавшись у БТРі, виплатили компенсацію у сумі 609 тисяч гривень. Донька його навчається у Національній прикордонній академії. Зараз вирішується питання щодо отримання квартири для сім’ї Дияків.

Нагадаємо, 44-річний Павло Дияк, прапорщик Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, загинув 12 липня неподалік від населеного пункту Маринівка, що на Донеччині. 26 липня, Указом Президента, Павла нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно). 

Дарія ПАСТЕРНАК.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Робота для вас

  Так  Ні, дякую