ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2020

Путін – чорний вчитель

Суспільство 2234
Фото: ipress.ua

У нього місія – давати уроки брехні, – переконана хмельницький астролог і нумеролог Любов Демидас.

Володимир Путін народився 7.10.1952 року в рік Дракона під Юпітером. У цьому році цей день припав на 14-й день місяця, який має назву “Труба”, “Поклик”. Він дає можливість Путіну протягом всього року використовувати різні джерела інформації, внаслідок чого йому відкриється інше, незвичне бачення ситуативних відносин між народами. Усі справи, які він розпочне з жовтня 2014-го по жовтень 20-15-го року будуть йти самі собою, без особистого його втручання. Протягом цього періоду він буде вивчати священні тексти.

Число народження Путіна (7) каже: “Держава – це Я”. Воно тісно пов'язане з багатьма циклами життя: сім днів тижня, сім чакр, сім планет. За сімкою межі вищої системи. Сімка наділяє аналітичним розумом і вмінням проникнути в саму суть речей. Вона покладається більше на інтуїцію. Сімка не схожа на інших, тому самотня. Її завдання – знайти однодумців. Її самотність призводить до змін настрою та депресії, сарказму та зневаги до оточуючих. Число життєвого шляху пов'язане також із цифрою сім. Це означає, що Путін сам нікому не вірить на слово, отож вдається до викривлення інформації, щоб перевірити, як інші вірять у його слова і отримує від цього задоволення.

Завдяки одинокому пошуку сімка може стати мудрим учителем та філософом, правознавцем або духовним лідером. Володимир Володимирович став чорним вчителем. А в чорних вчителів є своя місія – давати уроки подвійного мислення, мовлення, дій. Що він “свято” й виконує. Будь-яка брехня – це зло, яке породжує ще більше зло. Найбільшою помилкою людей цього числа є те, що вони хочуть вирішити всі проблеми світу.

З 47-ми років Путін увійшов у “9” до старості, яка є символом завершеності. Він перебуває в емоційній кризі, тому що потрібно закінчити багато справ, які не мають майбутнього. Якщо він не навчиться толерантності і співчуттю, то цей період стане періодом великих розчарувань. Попутно із цим він має проблему страху і пробує жонглювати двома протилежними силами, щоб не втратити рівновагу.

Напрямок другої половини життя показує число зрілості “13”. Воно показує Путіна “істинного”. Це одне із найбільш незрозумілих чисел. Його завдання – розвивати дисципліну і виконати свої кармічні борги.

Дата народження свідчить про те, що велику роль в його житті будуть відігравати фінансові зв'язки. Це можуть бути звичайні ділові зв'язки, а можуть бути і різні незвичайні фінансові відносини. Найбільший результат йому гарантований, якщо він у ньому впевнений. Ще його дата дає йому інтелектуальну силу, здатність концентрувати свідомість на одній цілі, доводити почате до кінця. Концентрація приносить успіх.

Путін – неординарна фігура. Він володіє секретом незрозумілого магнетизму. Це ядро, яке утримує своїм магнітом народні маси. Підвищена впевненість в собі та внутрішня рівновага дозволяє йому віртуозно маніпулювати цими народними масами. Природа нагородила його великим запасом активної енергії. Цей запас дає йому рік Юпітера, завдяки чому він може досягнути багато чого в житті. Кар'єра володаря складається успішно. Він – керівник будь-яких рівнів, зрідка робить помилки, але виходить сухим із води. Володарю властива авторитарність, однак вона не впадає в очі, не викликає неприязні. Вміє бути жорстким, не викликаючи активної протидії. Він настільки вміло та віртуозно все організовує, що його ролі практично не видно. Він не керує командами, а куди більш ефективним методом. Його свідомість побудована так, що цілеспрямовано пробуджує в людях, в тому числі і в собі, глибинні інстинкти та емоції.

Залежно від обставин Путін може надихати, збуджувати та заспокоювати конфлікти. При цьому він може перейти від одного до іншого настільки швидко, що конфлікт з ним особисто – це дуже рідкісне явище. У цьому талант організатора: не стримувати емоції, а врівноважувати їх іншими. За знаком Зодіаку Володимир Володимирович – Терези, що дає йому велику чутливість втрати рівноваги. Буває, що Путін відновлює контакт після конфлікту так, ніби нічого й не сталося, просто перемкнувши увагу партнера так щиро, що від напруги не залишається і сліду. Сам він злиться на інших недовго, як і інші на нього. Але в житті далеко не всі емоції можна привести в рівновагу і володар втрачає контроль над ситуацією. Якщо він може погасити конфлікт, то страх за здоров'я йому буває непросто заспокоїти. Тут його надмірна емоційність може повернутися проти нього. І в цьому плані вразливість володаря може досягнути найвищої позначки. Оскільки він не звик стримувати своїх почуттів, то, не знайшовши методу швидко виправити ситуацію, як ніхто інший, ризикує впасти в паніку. Враховуючи те, що природа наділила володаря колосальним імунітетом, підірвати його може тільки хвилювання за своє здоров'я. Та все ж, при своїй підвищеній емоційності, володар залишається тверезим аферистом та логіком.

Життя – це театр, і в ньому є шість ролей, які роздані кожному з нас за “сценарієм” розвитку людства. Так от, Володимиру Путіну у день його народження дісталася роль, яку йому видав сценарій життя, це “Лицар”. Знову ж таки, Путін – Чорний Лицар з мечем, який несе смерть істині, і свободу – брехні та хаосу.

1952-й – рік Водяного Дракона. У християнстві Дракон – це символ зла. У східних віруваннях, Дракон – це містичний дух чоловічої енергії “Ян”. Цей казковий герой завжди виходить сухим із води. Навіть якщо йому відрубають три голови, у нього виросте вдвічі більше. Роки царювання дракона – це роки революцій. Люди, народжені в рік Дракона, притягують до себе увагу своєю акторської грою всюди, де тільки з'являються. І навколо них завжди є люди, які їм аплодують. Дракон не дотримується умовностей і протоколів і може цим шокувати. У гніві Дракон страшний і не боїться ризикувати. Він здатен на спонтанні реакції, тому його особисті відносини непостійні. Путін-Дракон нагадує ексцентричного генія, який хоче доторкнутися до райдуги. Для нього не існує правил. Він персона не цього світу. Його переконання в деяких аспектах цього життя жорсткі і не гнучкі, що може стати як благословінням, так і прокляттям.

Путін дуже сильний суперник для всіх. Але 61-й рік життя у нього ослаблений, а 63-й – дуже різкий енергетичний спад.

Рік президентських виборів у Росії – це рік завершення його особистого дев'ятирічного циклу, який співпадає з 65-м роком спаду його кар'єри.

Особливо вразливим він буде з 7.09 по 7.10 – це буде його 12-й місяць народження. Найуспішнішим періодом життя був чималий відрізок з 20 до 55 років. Ранній успіх пеерконав його, що він може досягнути всього, чого тільки забажає. Особливо успішні періоди з 9-ти до 11-ти років, у школі він – володар знань, з 32-х до 38-ми – фінансова стабільність.
Його може зруйнувати лише щось зсередини, ніякі зовнішні впливи йому нестрашні.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую