ye-logo.v1.2
25 Лютого, 2020

На Хмельниччині відкриють центри з надання безоплатної правової допомоги

Суспільство 1314
Фото: np.pl.ua

Для окремих категорій громадян адвокати надаватимуть послуги не лише у кримінальних провадженнях, а й у цивільних та адміністративних справах.

На Хмельниччині до кінця травня функціонуватиме чотири місцевих центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Із 1 липня такі послуги надаватимуться всім, хто має на це право за законом, враховуючи адміністративні та цивільні справи (раніше це були тільки кримінальні провадження). Як зазначають у територіальному управлінні юстиції, загалом в Україні діятиме більше сотні таких центрів, чотири з яких на Хмельниччині: у Кам’янці-Подільському, Старокостянтинові, Шепетівці й обласному центрі.
«Держава за свій кошт з моменту затримання надає безоплатну допомогу у кримінальних провадженнях. З 1 липня, відповідно до наказу Міністерства юстиції, в кожній області будуть діяти центри з надання безоплатної вторинної допомоги у цивільних справах. Тобто, це не просто буде консультація, а захист від обвинувачення, складання документів процесуального характеру, представлення у суді», - розповіла перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Неля Продан.
За її словами, така допомога надаватиметься лише окремим категоріям громадян: інвалідам, дітям-сиротам, біженцям, малозабезпеченим тощо.
Окрім того, з 25 березня по 9 квітня цього року в області проводитиметься сьомий конкурс із відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної правової допомоги.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую