ye-logo.v1.2

Анатолій Нестерук ще до трьох місяців може перебувати в слідчому ізоляторі

Суспільство 3330 1
Фото: www.kam-pod.gov.ua/

Таке рішення прийняв Кам'янець-Подільський суд

Разом із вже колишнім міським головою міста над Смотричем затримається у Хмельницькому СІЗО й екс-керуючий справа Кам’янець-Подільського міськвиконкому Микола Нечай, який підозрюють у вимаганні та отриманні хабаря. Продовжити термін перебування Нестеруку та Нечаю просила обласна прокуратура, яка пояснює це тим, що досі не завершено слідство, завершується ревізія КРУ, а також проводиться перевірка телефонних з’єднань абонентів.

Цього разу, за повідомленням "Порталу актуальних новин "Вже Інфо", у залу суду доставили обох підозрюваних. Також у залу пропустили всіх бажаючих. Надали слово і Анатолію Нестеруку, який у своєму виступі зазначив: «Я прошу суд змінити міру утримання, бо я не злочинець, не був хабарником, ним не є і не буду і я впевнений, що це буде доведено в суді. Ця справа повністю сфабрикована проти мене, перша частина її вже завершена, мене не допустили до виборів, є вже новий міський голова, який буде працювати. Я не міг одноосібно приймати рішення по земельних ділянках, я можу багато розповідати по цій справі, але чи мене захочуть слухати». Також Анатолій Макарович попросив суд зважити на його вік та стан здоров’я, а також бажання співпрацювати зі слідством.

Адвокати Анатолія Макаровича вважають, що немає жодних підстав для утримання Нестерука під вартою, бо слідство вже повинно було завершитися. Крім того, у подані прокурора нічого не йдеться про причини необхідності подальшого утримання, адже під час першого судового рішення про взяття під вартою йшлося про те, що перебуваючи на посаді міського голови, він зможе впливати на хід слідства. Наразі таких можливостей у нього немає. Анатолій Нестерук та його захисники готові всіляко йти на зустріч слідству.

Cуд не дослухався до аргументів та ухвалив рішення продовжити утримання під вартою до трьох місяців.

Коментарі:

prawda_bude 20.11.2010 21:46

Дуже гарна стаття, крім одного, не вказано прізвище судді, дасть Бог і такий "захисник" теперешньої влади буде стояти на тому місці, де був Нестерук

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую