ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

Пристрасті на друкарні в Хмельницькому

Суспільство 5361

Одна сторона конфлікту каже про рейдерство, інша – про захист власного майна

У мікрорайоні Гречани, що в Хмельницькому, розміщена приватна друкарня. Там розташовані дві фірми – «Поліграфіст» та «Поліграфіст-2». З самого ранку там людно. Причина – одні люди не пускають до приміщення інших.

«Це рейдерське захоплення, - стверджує Віктор Омельянчук, директор «Поліграфіста-2». – Ми орендували приміщення та обладнання в «Поліграфіста», нам повідомили, що розривають угоди в односторонньому порядку. Тому хочемо зайти в приміщення, щоб вивезти своє обладнання, але нас не пускають».
 
«Ситуація доволі цікава, - каже директор «Поліграфіста» Сергій Федоченко. – Ми розірвали угоди на оренду приміщень та обладнання, оскільки «Поліграфіст-2» не сплачує за це гроші. Про розірвання ми їх повідомили. А сьогодні зранку виявили, що йде демонтаж обладнання. Наше це чи ні – потрібно розібратися, а для цього слід провести інвентаризацію. Нам чужого не потрібно, але й без свого залишитися не хочеться». Пан Омельянчук, в свою чергу, стверджує, що ніяких боргів немає, а щодо спроби вивезти обладнання, каже, що то його верстати.
 
На Поліграфісті стверджують, що попередили Поліграфіст-2 про розірвання усіх відносин
Правоохоронці, які прибули на місце події, пояснили, що це цивільно-правові відносини, а тому втручатися в них не можуть. А ось підтримувати громадський порядок – їхній обов’язок. Поки слідчі брали пояснення в учасників конфлікту, хтось із представників «Поліграфіста-2» привіз генератор та болгарку, начебто для того, аби зрізати вхідні двері. Та правоохоронці попередили, що в такому разі вони будуть вимушені реагувати відповідно до законодавства.
 
Цікаво й інше. В березні цього року рішенням зборів засновників «Поліграфіста-2» Сергія Федоченка, якому фактично належить 49% акцій підприємства, було звільнено з посади директора цього підприємства (він очолював обидва підприємства, володіючи 100% ТОВ «Поліграфіст» та 49%  ТОВ «Поліграфіст-2» – прим.авт.).
 
Протокол зборів, на якому пана Федоченка усунули з посади директора ТОВ "Поліграфіст-2"
Директором на зборах, які було проведено з порушеною процедурою обрали пана Віктора Омельянчука. Сергій Федоченко подав позов до суду, оскільки на тих зборах не було кворуму та й його самого на них не було, хоча в першому варіанті протоколу зборів зазначено про його присутність. Згодом протокол «дивним чином» замінили і пан Омельянчук у Державному реєстрі став директором ТОВ «Поліграфіст-2».
 
Рішенням Господарського суду Хмельницької області, результати тих зборів були визнані недійсними. Рівненський апеляційний господарський суд залишив рішення хмельницьких представників Феміди в силі. Рішення, за словами Сергія Федоченка, вступило в законну силу і Віктор Омельянчук зобов’язаний провести відповідні зміни. Щоправда, поки що цього не зробив.
Сергій Федоченко виграв два суди та довів, що рішення усунути його з посади було прийняте з порушенням
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую