ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

Рятувальники Хмельниччини відзначили професійне свято з подарунками

Суспільство 1673

Сьогодні, 17 вересня, в Україні святкують День рятівника.

На території Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій вишикувались рятувальники. Привітати їх із професійним святом прийшли керівники області та міста, не забули принести подарунки.

Голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний висловив слова вдячності рятувальникам за нелегку, але почесну справу – рятувати життя людей, та подарував квадрокоптер із відеокамерою для проведення швидкої розвідки пожеж у лісах чи на торф’яниках для ефективного їх гасіння. Пожежні каски, захисні костюми та рукави на суму понад мільйон гривень отримали вогнеборці від Хмельницької міської ради.

За словами начальника Головного управління Едуарда Братка, Хмельниччина добре забезпечена спеціальною технікою, а працівники — професіонали своєї справи. Серед них 42 жінки, які виконують завдання на рівні з чоловіками. Едуард Братко вручив Аварійно-рятувальному загону спеціального призначення аероглісер, який використовуватиметься під час рятувальних операцій на річці Дністер.

Привітати рятувальників прийшли керівники різних відомств.

Капітан Вадим Нероба працює рятувальником уже п'ять років. Каже, що така професія достойна тільки справжнього чоловіка.

Вадим відбув три ротації у зоні АТО.

“Це робота для свідомого громадянина. Я піротехнік, розміновую місцевості і на Хмельниччині, і на Сході. Уже відбув три ротації у зоні АТО. Там займались знищенням вибухонебезпечних предметів, які використовують терористичні організації. Здебільшого траплялись міни та розтяжки. Довелось розчищати територію і для будівництіва фортифікаційних споруд”, - розповідає заступник начальника групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення капітан Вадим Нероба.

Вогнеборцям вручили відзнаки і нагороди.

Служба порятунку області нараховує 1800 співробітників. Щоденно і цілодобово 270 із них заступають на варту. Загалом, з початку 2015 року пожежно-рятувальні підрозділи оперативно-рятувальної служби надзвичайників здійснили 15725 виїздів. Це 27 виїздів на добу. З нагоди професійного свята вогнеборці отримали почесні грамоти, відзнаки та чергові спеціальні звання. Окрім того, 11 працівників Служби порятунку отримали посвідчення учасника бойових дій.

Рятувальник - робота для справжнього чоловіка.

11 працівників отримали посвідчення учасника бойових дій.

Працівники Служби порятунку вишикувались перед Головним управлінням для урочистостей.

Подарунки від влади для вогнеборців.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую