ye-logo.v1.2
20 Січня, 2020

Мер Хмельницького: «Буде ганьба нам усім»

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 2910
Міська влада обіцяє найближчим часом поліпшити умови проживання двом родинам учасників АТО
Міська влада обіцяє найближчим часом поліпшити умови проживання двом родинам учасників АТО. Фото: автора

У міської влади залишилося менше двох тижнів, аби придбати квартири двом родинам загиблих учасників АТО.

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв рішення «Про придбання житла сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов». Щоправда, на його виконання в влади міста майже не залишилося часу.

Гроші, виділені на ці потреби з державного бюджету, були закладені в міській казні ще наприкінці вересня. Залишалося лише виконкому прийняти відповідне рішення. Але… воно чомусь не приймалося. Завідуючий відділом обліку та розподілу житлової площі Хмельницької міської ради Анатолій Коростіль на засіданні виконкому так і не пояснив, у чому полягає така затримка. Єдине, що зауважив, що виділених грошей не вистачає.

«Ми маємо фактично два тижні, щоб використати ці кошти, а не повертати їх до держбюджету, - заявив Хмельницькій міський голова Олександр Симчишин. – Навіть можемо внести зміни до міського бюджету, щоб взяти дольову участь, бо ці кошти не можуть повернутися назад у жодному випадку.  Якщо ці гроші повернуться, і в рік війни ми не зможемо купити родинам загиблих квартири, буде ганьба нам усім».

Отож, квартири мають отримати родини Олександра Співачука, який загинув 29 серпня 2014 поблизу міста Іловайська, та Анатолія Суліми, який загинув в районі Дебальцевого 9 лютого 2015 року.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую